Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy porcelán...

Mennyibe kerül egy porcelán bracketes fogszabályzó?

Figyelt kérdés
szerintetek mégis mennyibe kerülne? még nem múltam el 18 szal azt mondják ienkor olcsóbb. Jah és halottam vmi láthatatlan fogszabályzási technikáról is de az azt hiszem h naon drága vagy arra is jár vmi kedvezmény ienkor? Mióta kinőttek a maradandó fogaim nagyon kuszák és már volt éjszakai fogszabályzóm is 1 évig de még mindig nagyon látszik szal úgy döntöttem hogy belevágok de attól is nagyon félek hogy a suliban le fognak nézni csak azért mert nekem ien van szerintetek is ciki ez?
2011. jún. 5. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
250000 körül, kb.
2011. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Van úgynevezett belső fogszabályzó is, amit a fogsorod belső felére raknak, de az annyira speciális, hogy kevés helyen csinálják, és kb egymillába kerül.
2011. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!