Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínygyulladásom van, azthisz...

Fogínygyulladásom van, azthiszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alsó felső fogínyem végig fáj.Elég kellemetlen már az evés,beszélés...kaptam egy ecsetelőt és naponta 3x kenem vele.2 napja gyulladt be.Mikor múlik el?
2011. júl. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképpen szedj reggel és este c vitamint, akkor hamarabb el fog múlni, amúgy pár nap.
2011. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hogy antibiotikumra van szükség, de ezt a fogorvos látja ha így van. Ami ilyenkor a legjobb ha erősen dörzsölöd fogmosáskor az ínyedet, tudom hogy fáj, de gyorsabban gyógyul. Parodontax fogkrémet használj, az a legjobb. És amit én még nagyon tanácsolnék neked, az a napi kétszeri öblögetés Tantum Verde folyadékkal. Akár akkor is, ha nincs begyulladva, ellenállóbbá teszi az érzékeny ínyt.
2011. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogyha fogköved van, azt le kell szedetned, mert addig semmi nem segít rajtad.
2011. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. júl. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!