Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Fehér színű fogszabályzót szeretnék. Az mennyibe kerül?

Végre rászántam magam hogy legyen fogszabályzóm és egyszer láttam hogy valakinek fehér van és csak akkor látszott ha nagyon közel mentem(1-2méter)...Olyat szeretnék, de nincs sok pénzünk...Mennyibe kerül?

2009. ápr. 10. 14:02  Privát üzenet  

A válaszok

szerintem olyat nem csinálnak sztk-ban csak magándokik és az elég sokba kerül.

egyik barátnőm mesélte hogy amikor neki felrakták felülre 180.000 Ft volt és a doki aztmondta neki hogy annyi.

aztán amikor alulra rakta mondta hogy még 180.000 Ft.

nekem van sima ezüstszínű és amikor felrakták sztk-ban első naptól nagyon teccett ahogy csillog :)

jah és hogy a kérdésedre is válaszoljak 50.000 Ft.

+ most 8000 Ft mert kicserélte a drótot felül és 4. hónapnál tartok.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. ápr. 10. 20:28 Privát üzenet

Ahol én jártan 285 eFt (lent+fent), 6000 a havi állítgatás és azt fogaktól függően 1,5 - 2,5 év.

Még kiszámolni is rossz :(. /Haris fogászat/

A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. ápr. 14. 23:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogszabályzót szeretnék, lehetséges -e az, hogy csak felülre raknak? Mennyibe kerül kb? Van olyan ami nem látszódik annyira mint a hagyományos pl a fogak "mögé" rakják? Ez...
Fogszabályzót kell csináltatnom. Olvastam, hogy állcsontonként 85 ezer Ft-ba kerül. ( már elmúltam 18) Lehet kérni, hogy csak felül legyen?
11 évesen olyan fogszabályzót szeretnék ami nem nagyon láctszik és nem "feltűnő". Mennyibe kerül egy ilyen?
17 éves lány vagyok és szeretnék fogszabályzot, mennyibe kerül és hogy hogyan zajlik le ez az egész, kicsit félek mert nem jártam valami gyakran fogorvoshoz. Valaki?
Fogszabályzót szeretnék. Mitől függ, hogy hány évig kell hordanom és hogy mennyibe kerül?
Nekem azt mondták h az SZTKB-ban ingyen teszik föl a fogszabályzót. Ebből nem tom mi igaz de ott mennyibe kerül 13 éveseknek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!