Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után vattát...

Gyökérkezelés után vattát rakott be a doki a számba, meddig maradhat benne?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam hogy dugott be valamit, bazi rossz íze van, asszem fertőtlenítővel van átitatva, vagy nemtudom :\ bazira rossz élmény volt :\ akkor vettem észre hogy van a számban valami amikor már jöttem haza.
2011. aug. 9. 18:43
 1/2 anonim válasza:
Azt azért tette oda, hogy a baktériumokat kiirtsa onnan, mire megkapod a végleges tömést. Nekem ugyanez volt, és azt mondta, maradjon bent ameddig lehet, de havéletlenül kiesne, nem kell visszatenni, mert nem gond. Viszont jobb ha bennhagyod, amíg lehetséges, persze ha nem gátol annyira az evésben például.
2011. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

túlvagyok az első éjszakán.. baromira kellemetlen volt.. lüktetett a fogam, de már elmúlt reggelre. a fogmosás kicsit kényelmetlen volt, de muszáj. remélem megtudja menteni a fogamat.

köszi h válaszoltál :)

2011. aug. 10. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!