Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy ilyen...

Mennyibe kerül egy ilyen fogszabályzó alulra? (körülbelül)

Figyelt kérdés

Ilyen fogszabályzót szeretnék de csak alulra kellene..És hogy mennyibe kerül,amikor húznak rajta mennyire fáj?

[link]

12/L


2011. aug. 13. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel jóval 18 alatt vagy, ingyenes. első 2-3 hétben fáj, szinte csak pépet lehet majd enni, a húzás kellemetlen, de az csak rövid ideig rossz utána.
2011. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ingyenes?Miért?

Hát ez nagyszerű.

Köszönöm a választ.Segítettél :)

2011. aug. 13. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
mert 18 alatt támogatja a TB
2011. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen tetettem fel, nem magánhoz mentem, mégse volt ingyenes, de egyik ismerősömnek se adták ingyen. Olyan 60 ezer körül van az alsó-felső, nekem valami kellékek miatt 80 ezer volt az alsó-felső, ha csak alsó, akkor gondolom kb a fele. 18 év felett annyi változik, hogy talán a húzásokért is kell majd fizetni, nem elég magát a készüléket kifizetni. Nem tudom az előző válaszolók honnan szedik, én még ilyet nem is hallottam :O


Egyébként az első hét kegyetlenül fáj, azt hittem belehalok, alig bírtam enni, fogytam egy csomót, viszont azóta már teljesen megszoktam :) Húzás napján fáj, de csak annyi. :) Inkább csináltass, ha fontos, tök jó neked, ha ilyen hamar letudnád. Viszont nem csinálják meg rögtön, fél évbe vagy akár egy évbe is telhet ha nem magánhoz mész.

2011. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom hogy 1-2 hónap után csinálják.

Köszönöm a választ.

2011. aug. 13. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Naaaaaaaaa azért ezzz nem egészen így van ám, hogy ingyenes... xD baromira nem ingyenes.. az egy dolog, hogy 18 év alatt vagy, és hogy támogatja a tb... de az nem azt jelenti hogy ingyenes!!! hanem, hogy kapsz kedvezményt! tehát, hogy nem 100 ezer forintot kell fizetned, hanem csak 15 ezret kb. ! a húzásokért viszont tényleg nem kell fizetni. viszont, ha magándokihoz mész, ott perkálhatsz 100 ezreket, és a húzáskor is fizetni kell
2011. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

illetve 18 év felett, eleve is az a szitu lép fel, ami a magándokinál. És tényleg nem ingyenes! nekem már másodszorra raktak fel rögzítettet, már vagy három dokinál voltam, kitudja már hány kivehetős fogszabályzóm volt, ugyhogy van egy pár év tapasztalatom a dologban! amúgy nekem az első két hétben rohadtul fájt... enni nem bírtam :) deee megéri!!! ugyhogy csináltasd meg mindenképpen!

előző voltam !

2011. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon hasznos válasz volt!
2011. aug. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!