Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elrontotta a fogorvosom a...

Elrontotta a fogorvosom a fogamat? (képpel) MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés

2,5 évig volt rajtam a fogszabályzóm, azért kellet, mert egy kicsit kiállt az első két fogam. Amikor leszedte, azt hittem szörnyet halok. Teljesen elhúzta ellenkező irányba a fogaimat, ráadásul még rés is van köztük. Ez kb. fél éve történt. És gondoltam rákérdezek, hogy így kéne leélni az életemet, vagy menjek egy másik fogorvoshoz, vagy mégis mi a fenét csináljak? Az alsó fogszabályzómat még nem szedték le, és félek, hogy azt is elszúrja. 14/L

[link]

[link]


2011. aug. 27. 00:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ez azért szerintem nem olyan vészes. Ha előtte tökéletes fogsorod lett volna, akkor megérteném, hogy bánt, de így azért gondolom valamennyivel jobb, mint volt.

Kicsit még biztosan fognak visszamenni, meg majd ha elkezdenek nőni pár éven belül a bölcsességfogaid, akkor azok valószínűleg megint kicsit átrendezik a fogsorod.

Szerintem egy újabb fogszabályzás nem tenne nekik jót.

2011. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, nemtom mia baj
2011. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem ennél jobban el vannan egymástól állva, az egyik sokkal beljebb van a másiknál, ráadásul sárgák is, bármit is csinálok velük :S (19/F)
2011. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Csak a 4 középső metszőfogam áll el egymástól, a többivel minden rendben :D
2011. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vészes pici lány,sőt egész szép.

Nekem egy balesetben sikerült úgy leamortizálnom hátul ,h csak műteni lehet,majd :)

2011. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:25

ez aljas volt

2011. aug. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Értem a problémádat.

Szerintem hívd fel a fogorvosod telefonszámát és kérdezz rá hogy most mi van? Pihenteti vagy mi?? Még a rés lehet hogy egy fél év alatt összeszűkül de ha mégsem akkor újra kifelé kezd idővel menni a metszőfogad. Meg mintha oldalirányba is el lenne csúszva az egész sor. Nem téged kritizállak hanem a fogorvosod. Amúgy mennyit fizettél ezért??


Ha nem tud mit mondani a fogorvosod, vagy szerinte jó így akkor ,menj el egy másikhoz és kérdezd meg mit tud vele kezdeni? Valamit tuti mond! Ha ő nem akkor a következő. Én olyan fogorvost ismerek aki ennél sokkal rosszabbat helyretett. És mikor kész a fogad a kontár doki kocsiát gyújdcsd fel. vagy felőllem a dokit is :P Mert nekem is már kéne fogszabályzás lassacskán és nem akarok én is egy csomó pénzt és időt elb..szni.

2011. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem értem mi volt ezen aljas...

úgy értettem hogy ahhoz képest nagyon is jól járt, és egyáltalán nem csúnya,legalábbis itt nem látszik annak.

2011. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. aug. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is egy kicsit oldalra tolódik az egész fogsorom, mindehhez 3 évig volt felragasztott fogszabályozóm. Nem vészes, de eleinte engem is bántott. Aztán átgondoltam a következőket:

- kiindulásként az első fogaim úgy álltak, hogy összezárt fogsorral is fel tudtam dugni a mutatóujjamat a szájpadlásomig - bár a többi fogam szépen a helyén volt.

- egyetlen szimmetrikus arc sincs a világon, a túlzott, már-már tökéletesen szimmetrikus arcokat kifejezetten csúnyának látjuk, bár nem feltétlenül ismerjük fel az okát.


Ne akarj hollywoodi műmosolyt, amiről üvölt, hogy egy vagyonért farigcsálták ilyenre. Gyönyörű, természetes fogsorod van, örülj neki! Amúgy a fogaid pozíciója még mindig változhat a bölcsességfogak kibújásakor.

2011. aug. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!