Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés első után még fáj?

Gyökérkezelés első után még fáj?

Figyelt kérdés

Elöször kezelték az első fogamat, és az orvosom szerint még 2x kell a gyökereket tisztítani. De 2. és 3. alkalommal azt mondta nem kell fájdalomcsillapító injekció. Tényleg nem fog fájni?

Amúgy a fogamat csak tömetni akartam, nem fájt, csak látszott hogy szuvas...erre meg ez lett a vége.


2011. szept. 24. 13:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha még érdekelnek a tapasztalatok, nekem 2x is volt már gyökérkezelésem. Egyik sem fájt különösebben, azt egy nagyon kicsit éreztem, amikor kiszaggatta az ideget, de nem volt vészes. Olyan volt mint amikor kicsit belenyilall a fogadba a fogfájás. Egy közepes fogfájás sokkal jobban fáj. Természetesen adtak szurit, el nem tudom képzelni ki az a vadbarom, aki nem ad... Én biztos pofánvágtam volna, ha úgy merészel hozzáérni a fogamhoz! Amikor vissza kellett velük járkálnom, már nem adtak nekem sem érzéstelenítőt és én is csak annyit éreztem, amit már valaki írt, hogy amikor forgatta a tűket a gyökerekben, az egy kicsit benyillalt, amikor leért a tű a gyökér aljára. Jó fogorvos a titka az egésznek, tapasztalatból mondom.
2011. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!