Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek. Mit csináljak?

Nagyon félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a fogorvosnál és kiderült, hogy húzni kell a fogamat. pénteken megyünk vissza. nagyon félek :(, még sose húzták egy fogamat se.

nagyon fáj?

letudná valaki írni, hogy kb mi fog történni? hogy bemegyünk és utána?.

köszi!

13/l


2011. okt. 26. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Leülsz, kapsz egy kis Lidocain sprayt, majd érzéstelenítő injekciót. Vártok, amíg hat, aztán kiszedik. Nem mondom, hogy nem érzed, de ha rendesen elzsibbadtál nem fáj, olyan, mintha simán matatnának ott az eszközökkel.

Nem kell félni, utána szépek lesznek a fogaid(gondolom tejfog).

2011. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

csontfog :(

2011. okt. 26. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is 2-t ki kelett húzni fogszabályzás előtt, tényleg nem fáj, ha rendesen elzsibbadtál. Szerintem a legrosszabb a vér íze az egészben.
2011. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 2 tejfogat húzott ki egymás után, se érzéstelenitő se semmit nem adott. Érezni éreztem de nem volt egy egetrengető vmi, a hasfájás jobban fáj :D
2011. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lyuk nagyságától függ... ha érezted, hogy fájt, akkor kicsit fog fájni, ha nem fájt, akkor jelentéktelen...
2011. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!