Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi volt a legrosszabb/legjobb...

Mi volt a legrosszabb/legjobb fogorvosi "élményed"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 00:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem az volt, amiikor 7 évesen, vmiért begennyesedett bal oldalon fent az ínyem.:S elmentünk a városban 3 fogrovshoz, mindegyik cask megfúrta egy kicsit, de semmit nem segített. azt mondták, hogy jajj ezt csak fúrni kell és lejön a gyulladás. aha nagy sz*rt jött le.:S elkellett mennünk egy pesti kórházba, és ott beültem egy fogorvosi székbe, kezembe adtak egy réteg gézt, szólt az orvos hogy fájni, fog felhúztam az ínyem, és egy hirtelen vágás után már dőlt is a sok genny meg vér az ínyemből.:S ( de hozzá teszem hogy a pesti kórházban nagyon aranyosan bántak velem.:) 15/L
2011. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

4.: Gondolom 7 évesen nem lehetett kellemes. Nagyon fájt? Érzéstelenítőt azért kaptál, nem? Kis hős voltál, én kirohantam volna a rendelőből. :)

Köszönöm a választ! :)

2011. dec. 15. 03:03
 13/17 anonim ***** válasza:

Legrosszabb mikor egy sima fogtömésre voltam beírva,elkezdte kifúrni,akkor látta milyen nagy a lyuk,szétszedte a fogam és majdnem foghúzás lett a vége.

Legjobb élmény pedig az összes többi kezelés....baromi jól néz ki a doki.:):)

2011. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

5. : Hmmm... :) Akkor Te szívesen jársz fogorvoshoz. :)

Köszönöm a választ! :)

2011. dec. 15. 21:32
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosz hejre raktak be egy implantátumot. Úgy, hogy még a számat is alig tudtam bezárni. Dr. Bedő...
2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Legrosszabb: iskolai (!!) fogorvos injekcio nelkul furt....a legjobb a mostani dokim, nem 2 forint, de mint egyik valaszado irta, aranykezu ember, szuperjol dolgozik, kimeletes, nyugodt. Nem mondom hogy szeretek fogaszatra jarni, de nem rettegek mar tole, nem magyar barbar az orvos hanem kulfoldi:)
2015. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Metszofog inplantatum mintha szethasadt volna az fejem nagyon fajt
2015. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!