Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg fáj a gyökérkezelés?

Tényleg fáj a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés

A nyári szünetbe mennem kell gyökérkezelésre nem valami szívesen de elkel mennem mert nem szeretném hogy csúnya legyen a fogam...

Nagyon fáj? Tapasztalatokat is írjatok ha van köszi!!

L/14


2009. máj. 27. 19:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogszuvasodásom is van vagy 2 fogamon, de nem nagyon azzal mit csinálnak? köszi
2009. máj. 27. 19:40
 2/8 A kérdező kommentje:
Az Elmex fogkrém tényleg hat vagy ilyenkor már késő használni?
2009. máj. 27. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már megtörtént a baj, akkor ide kevés lesz az Elmex fogkrém.

Tapasztalataim szerint változó, hogy fáj-e a gyökérkezelés. Nekem kétszer csinálta 2 külnböző orvos: az egyiknél fájt, de kibírható volt, a másiknál meg szinte semennyire.

2009. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. máj. 27. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, de jól írta az előző hozzászóló, hogy a fogorvoson nagyon sok múlik. Ha jót fogsz ki, nem fog fájni. Ahol már gyökérkezelés kell, fogkrém nem fog segíteni. Azt javasolom, hogy ne félj, minél előbb menj el, mert minél előbb mész, annál kisebb problémát kell megoldani, így neked is annál fájdalommentesebb lesz.
2009. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt egyáltalán. sztem is dokifüggő.
2009. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt egyáltalán a gyökérkezelés.
2009. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
engem tegnap gyökérkezeltek, és nem fájt egyáltalán, csak egy kicsit zavart h 25 percig nagyra kellett tátnom a számat.:D komolyan ez volt az egészben a legrosszabb..XD vagy talán az h utána még 4 óráig zsibbadt és nem ehettem:S de az nem fájdalom.:)
2009. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!