Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak is ilyen nagyon fájt...

Másnak is ilyen nagyon fájt mikor nőtt a bal alsó bölcseség foga? A felsők még a nyáron kinőttek de nem fájt így. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 02:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem is fájt kb. másfél évig nőtt. De csak 3-4 havonta fájt, ilyenkor az ínyemmel egy kemény tárgyra haraptam (pl. kés nyele) Kb 5 percig fájt és vérzett, de utána hetekig jó volt. De humánusabb, ha elmész egy fogorvoshoz és felvágja, bár egy ismerősömnek ez a vágás elfertőződött.
2012. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 nagyontamas ***** válasza:

Nekem ugyan ez elég régen történt, de fájdalmasan emlékezetes maradt.

A bal alsóval kezdődött, nagyon fájt, tanácsra elmentem a szájsebészetre, levágták róla az ínyt. Továbbra is fájt, sőt szájzárat kaptam, úgy feszítették szét az állkapcsomat, és kihúzták. Utána rendbe jött.

Mikor a jobb oldalival kezdődött az egész ugyan ezt akarták velem végig csinálni, de a sarkamra álltam, és kivetettem. Nyilván nem mindenkivel ez a helyzet, de nekem nem volt elég hely az alsó bölcsességfogaknak.

Szerintem ezt mostanában egy fogröntgennel simán el tudják dönteni. Nézesd meg!

2012. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szia! Én csak az egyik bölcsességfogammal szenvedtem meg(a jobb alsóval), de azzal viszont nagyon. Úgy bedagadt egyik éjjelről reggelre virradóra, hogy nekem meg is kellett, hogy nyissa a fogorvos, mert nem bírt kitörni az íny alól, vagy mi a szösz. És még egy hétig minden nap járnom kellett "csíkcserére " is.
2012. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem mind a négyet egyszerre húzták ki,altatásban.. MENJ EL ORVOSHOZ, HA FÁJ, ITT NEM FOGSZ MEGOLDÁST TALÁLNI!!! Mivel nem mi húzzuk ki, hanem ő..:)
2012. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 aplle válasza:

én nem voltam fog dokinál de 1 hónapig enni se nagyon tudtam csak turmixban össze rágott kaját és utána egy évvel megint ugyan az a fogam csak már rajta egy kis ínydarabbal ami rá lógott a fogamra az úgy kompletten az egész begyulladt megint szenvedtem vele egy hónapot (nem mentem fog orvoshoz mert félek tőle el ájulok az injekciótól).

u.i. de még élek meg érte a küszködést :)

2012. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
3 nap utan elmult, de nem bujt ki teljesen.
2012. márc. 1. 17:24
 17/17 anonim válasza:

Üdv. Én pár hete vettem észre a keményedést és kicsivel később el is kezdett nőni a jobb alsó bölcsesség fog. Bizony idegesítően fájt is. Az étkezés is nehéz volt. Viszont pár nappal később, semmilyen beavatkozás nélkül teljesen elmúlt. Bár még nem nőtt ki teljesen.

20/F

2012. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!