Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma voltam ügyeleten mert nem...

Ma voltam ügyeleten mert nem bírtam tovább a fájdalmat...Már rendbe jövök? Tudom már untok de mégis.

Figyelt kérdés

Ma voltam ügyeleten mert nem bírtam tovább a fájdalmat , és kitisztították a fogam meg tettek bele valami dugót és azt mondta a doki hogy holnap menjek vissza a dokimhoz és pucoltassam ki vele mégegyszer és akkor meg gyógyulok , de még mindig nem mult el teljesen a fájás még mindig érzem de már nem annyira hogy falat kaparok...

Attól is tartok hogy átmegy valahova a gyulladás és akkor majd nagyobb bajom lesz mert hát ugye holnap lesz egy hete hogy kihúzták és én visszamentem de a doki azt mondta hogy ez természetes folyamat és nem csinált velem semmit ....

Már meg fogok gyógyulni vagy számíthatok rá hogy még sokat fogok szenvedni?

Segítsetek légyszi.....


2009. jún. 7. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:
2009. jún. 7. 17:18
 2/3 A kérdező kommentje:
2009. jún. 7. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy megfogsz gyógyulni! ne félj, olyan nincs, hogy egy fogad vagy a helye örökké fájjon. ha a doki azt mondta, hogy ez természetes folyamat akkor hallgass rá, mi se tudunk jobbat. bár nekem is húzták fogam, de nekem nem volt ilyen, másnapra márszinte nem is éreztem semmit, de gondolom neked gyulladásban van. szóval akkor tényleg várni kell még egy picit
2009. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!