Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sos. Tippek fogfájás ellen?...

Sos. Tippek fogfájás ellen? Nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
Már 8kor lefeküdtem annyira fájt, de csak szenvedek.Bevettem egy egész algopyrint, az sem segített, öblögettem szájvízzel (végső elkeseredettségemben) de semmi haszon, és félek hogy egész este nem fogok tudni aludni..
2012. márc. 18. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Reggelig elfoglalod magad, aztán kómásan irány a fogdoki. Hacsak nem akarsz bemenni valamelyik ügyeletre, ahol vagy szerencséd lesz, vagy mengele doktort fogod ki személyesen...
2012. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

öblögess egy kis alkohollal, pl pálinkával, whiskyvel vagy ami ilyen erős pia. (NE LIKŐR!!! NE LEGYEN ÉDES!)

Az ilyen erős pia zsibbaszt

2012. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Algopyrint semmi esetben se vegyek be még egyet?
2012. márc. 18. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

szerintem az felejtős! az algopyrin alapból ratyi, ehhez az gyenge.

Próbálj öblögetni piával, sőt tartsd ott a fogadon amig el nem zsibbad, és megint ismételd ezt. persze ne legyen hideg a pia mert besz*rsz a fájdalomtól:D

jaj tudom milyen rossz ez, hnap IRÁNY A DOKI! KITARTÁS

2012. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
vehetsz be, akár duplázva is, de sokat nem fog érni (kb.: halottnak a szerelmes csók). Egy cataflam már többet érne, de nem hiszem, hogy az lapulna a fiók mélyén...
2012. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Ajánlom a cataflamot, ha van otthon - esetleg sharidont (nem szünteti meg, de enyhíti a fájdalmat). Az ilyen esti fogfájás általában éjfélre/hajnalra teljesen elmúlik. Holnap első dolgod legyen felhívni a fogorvost és a lehető legkorábbi időpontot beszéld meg vele. Valószínűleg a fogbeleddel történt valami (gyulladás/erős szuvasodás...) - amit sajnos gyökérkezelni kell (rosszabb esetben ki kell húzni). Semmiképp se halasztgasd a fogorvost, mert ez nem fog magától elmúlni.
2012. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!! Az alkoholos öblögetés hasznosnak tűnik. Remélem tényleg elmúlik éjszakára.Holnap pedig reggel irány a fogorvos..
2012. márc. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!