Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy alsó örlőfogam ami...

Van egy alsó örlőfogam ami lyukas, és az is fáj meg a felette lévő is. Ez azért van, mert mind a kettő rosz, vagy pedig csak a lyukas fogam fáj, és "átterjed a fájdalom"?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre kösz!

2012. márc. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A felette levőbe nem szokott átsugározni a fájdalom. Valószínűleg az is lyukas, de nem érzed? Nézd meg egy kis kézi tükörrel.
2012. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha fáj egy fogam, szinte mindig átsugárzik a szemben levőbe ia, végül a fogorvos szokta kopogtatással és más módon megállapítani, hogy igazából melyik a "bűnös".
2012. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felülre nem terjed a fájdalom:)
2012. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha összeszorítod gyakran érezni úgy mintha mindkettő fájna pláne ha belenyilall a fájdalom, nekem is volt egy hónapokig lukas bal alsó és a felette lévő teljesen hibátlan mégis néha mintha ott éreztem volna, amúgy meg a fogorvos megnézi ha egyszer úgyis betömeted.
2012. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, rosszul tudjátok, nagyon gyakori jelenség, hogy az antagonista fogak (a fájófog "alatti"/"feletti") fájjanak annak ellenére, hogy azok nem szuvasak.

Tehát elképzelhető, hogy csak "átterjed" a fájdalom és annak nincs is semmi baja.

2012. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Siman elkepzelheto, nekem is volt ilyen aztan semmi baja nem volt.
2012. márc. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, kaptam egy koronát a lyukas fogamra, és azóta szerencsére nem fáj egyik sem:D
2012. márc. 24. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!