Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez komoly? Most egész életembe...

Ez komoly? Most egész életemben viselhetem a RETENCIÓS KÉSZÜLÉKET?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt vették le a fogszabályozómat, nagy volt a boldogság, erre tegnap kaptam egy retenciós készüléket, amit napi 14-16 órában kell, hogy viseljek. Azt mondta a fogorvosom, hogy akár 3 nap alatt visszarendeződhetnek a fogaim, úgy viseljem. Sőt, még hozzátette, hogy lehet, hogy egész életemben kell, hogy viseljem ezt a készüléket. 3 hónap múlva megyek vissza kontrollra, remélem, hogy legalább ebből a napi 14-16 órás viselésből le fog faragni egy kicsit.


Másoknál is így volt ez? Nem akarok agész életemben evvel küszködni. :(


2012. márc. 29. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is kaptam kivehető készüléket a ragasztott fogszabályzó után. Azért mert kell mert ilyenkor a fogak meg vannak lazulva. Nekem alá is kellett írnom egy papírt, hogy ha nem hordom rendesen és fogvándorlás következik be ( az én hibámból) akkor az orvosom nem vonható felelősségre. Amúgy én suli időn kívül és a barátaimmal eltöltött időn kívül mindig hordtam. Nekem 3 évig kellett még a kivehető fogszabi utána mikor becsontosodott akkor abba hagytuk a kezelést.
2012. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!