Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért esett ki hátul a tömés...

Miért esett ki hátul a tömés 1hónap után? én rontottam el?

Figyelt kérdés
az 5ös,6os volt betömve, egyszerre csinálta az orvos.amikor csinálta rakott közé ilyen fém bigyót,abból arra következtettem, hogy külön külön van.eddig nem tudtam a fogselymet közétenni, most viszont bíbelödtem vele, és többször is sikerült.amikor húztam ki a selymet utoljára, a 6osból a tömés is jött.. lehet,hogy egybe kellett volna kezelnem a 2fogat? féltem, hogy berohad, és jött is ki valami. kereken 1hónapig volt bent.

2012. máj. 1. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy normális tömés nem esik "csak úgy" ki. Fogselyemtől sem. A fogdokid selejtes munkát végzett.
2012. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a bal 5ös miatt mentem, ő meg mondta,hogy a 6osat is kell, egyszerre megcsinálta..akkor visszarendelt hogy a jobb 6osat is, erre a 4eset furta, mert hogy azon is van 1 kicsi. 1hónap múlva megyek a jobb 6ossal,van időpont. akkor ne menjek vissza ehhez az orvoshoz?
2012. máj. 1. 12:08
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos hátul nagyon szorosan vannak a fogak,hiába mosom legalább napi 2x mégis ilyen rosszak.. amúgy nem fáj eggyik sem, és kivülről sem brutálisak. nem tudom, hogy elmenjek-e ezzel a jobb hatossal. nem tudom megítélni, hogy mennyire jók, és ezek után az orvosban sem bízok.pedig jó név hírében állt..
2012. máj. 1. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem jól szeparálta szét a fogaidat a fogorvos, és túl ért a tömés. Valószínű, hogy az elhorgonyzása sem volt jó,/aminek a tömést kellene tartania/ és nem is volt jól kiszárítva/nedves fogban nem köt meg rendesen a tömőanyag/ a cavitás /lyuk, amit betömött/. Keress fel egy másik, ügyesebb orvost.
2012. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
itt a szakrendelőben kb.8orvos van, neki volt a legjobb híre:(
2012. máj. 1. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki kedves, még nem biztos, hogy jó szakember, vagy csak sietett.
2012. máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a kedvességéről híres elsősorban, hanem arról hogy jó, ezért is nem értem.(és amúgy lassú, precíz)

Az lehet, hogy az asszisztens csajszi keverte ki rosszul az anyagot?

Volt egy kisebb lyuk (6-os) és egy nagyobb(5-ös). Amikor a kisebbet tömte (ami kiesett) megjegyezte az asszisztensnek, hogy fele akkora a lyuk, és mégis dupla annyi az anyag. Sokkal több, mint az előbb (mint a nagy lyuknál) Aztán mondta a csajszi, hogy nem, ez ugyanannyi, csak hígabbra sikerült.

2012. máj. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!