Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Véleményeket kérnék a Szentkir...

Véleményeket kérnék a Szentkirály utcai fogászatról? Bölcsességfogamat kellene kiszedni. Nem a 8. ker-ben lakom mehetek bármikor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 22:35
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

A szentkirályi utcai fogászatot senkinek NEm ajánlom. Azok sintérek, hóhérok. És nem csak a híre rossz.

Saját "élményt" írok le, röviden. Nekem 1 órás kínszenvedés volt.

A bal alsó bölcsességfogamat kellett kihúzni, mert nagyon be volt gyulladva. A fogorvosom azt mondta, menjek oda, az már nem olyan, mint régen. Hittem neki...

Már az érzéstelenítő is fájdalmas volt és alig hatott valamit, de ő megpróbálta úgy kihúzni. Ordítás lett a vége, volt, aki a váróból hazament.

a következő injekció már hatott.

Szépen kihúzta a fogam, a maradékot kivéste, de közben elvágta a nyelv-ideget, ezzel teljesen lebénítva a nyelvem bal felét. Mikor összevarrta az ínyemet, már nem hatott az érzéstelenítés, el lehet képzelni.

A nyelvem bal felével semmit nem éreztem,majd fél évig. Se hideget, se meleget, evés közben véresre rágtam, nem éreztem, hogy fáj. Ez volt kb 6 éve.

Most már érzem a hőmérsékletet, a fájdalmat vele, de még a mai napig zsibog.

Na, ennyit a Szentkirályiról.

2012. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Jézusom .... borzalmas,hogy ilyen szadista állatok vannak. :( Nekem is el kellene mennem előbb-utóbb a jobb alsó bölcsesség fogamat kihúzatni,de a Szentkirályit messzire el fogom kerülni!!! Azt hallottam,hogy bölcsesség foggal élből szájsebészetre kell menni.Tud valaki ajánlani olyan szájsebészetet Budapesten,ahol emberségesen bánnak a pácienssel ? Az sem baj,ha magándoki,csak ne kelljen szenvednem...egyébként is rettegek minden fogorvosi beavatkozástól,pláne a húzástól :S !
2012. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Én a 15.kerben húzattam,Precizdent, fiatal srác volt a szájszebész. Elégedett voltam,asszem egy 10es volt.
2012. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,utánanézek :) !
2012. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Rossz a tapasztalatom ott.

Én ebben a topicban 2. és 9. vagyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__32..

2012. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

11-es atyaúristen!!!

Ki volt az orvosod?

Utána mentél az intézményvezetőhőz és a betegjogi képviselőhöz?

Kártérítést kértél?

2012. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"nem tudok elmenni a fogorvosomhoz,csak hétvégén a szentkirályiba."

Én munkanap mentem, de mivel ez műtét volt, előre egy hétre adtak időpontot. A műtőben 5-en hajoltak a számba.

2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"lehet csak kifogtam egy sz@rházi hentest.:("


Ki volt az?

2012. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én ma voltam a Szentkirályban.

Az örs vezér térre járok Dr. Varajti Artúrhoz, egy nagyon rendes, kíméletes és profi szakember fiatal kora ne tévesszen meg senkit!

Egy sima panoráma röntgenre hívott, amin sajnos kiderült, hogy a bal felső bölcsességem sajnos menthetetlen.

Kicsit lesokkolt a hír, kérdezte máskor vagy most húzzuk. Persze túl akartam rajta lenni, ha már így alakult. Szuri kívül belül, kimentem, lezsibbadtam, kb 10 perc múlva hívott, mondta ha fáj bármi jelezzem, két reccsenés volt jobbról balról, majd jött a fogó és már kaptam is a tampont a számba. Az egész maximum 3 perc volt, fájdalom nélkül! Az örsön tömött is fogamat, azzal se volt semmi gond. Én nagyon örülök, hogy rátaláltam, anyukám is hozzá jár, maximálisan ajánlom!

2015. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt, hogy Artúr doktor úr az örsön fogászaton van a királyban pedig szájsebészet 108-as szoba.
2015. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!