Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart egy fogszabályzó...

Meddig tart egy fogszabályzó felragasztása? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Meddig tart egy fogszabályzó felragasztása?

Nagyon fáj?


2009. júl. 9. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogszabályzó feltétele nem fáj egyáltalán, az lehet kellemetlen ha előtte kihúznak 1-2 fogat, de én azt sem éreztem olyan jól érzéstelenítettek. (azért kellett mert egymásra nőttek a fogaim, de nem mindig kell kihúzni)A felragasztás, hát nem tudom, attól függ, hogy alul és fölül is van-e, meg a dokitól aki felteszi, hogy milyen gyorsan dolgozik, de fájni nem fáj. Akkor lehetnek érzékenyek a fogaid harapásnál, ha úgy van beállítva a fogszabályzó, hogy nagyon feszíti a fogat, de az sem vészes.
2009. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Maga a felragasztás egyáltalán nem fáj és nem tart túl sokáig. :) Utána kicsit feszít, kellemetlen érzés, de fagyival túl lehet élni :-D (a fagyit az orvos ajánlotta).
2009. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kb fél óra. ha alsót felsöt tesznek akkor 1 óra. nekem fájt egy kicsit nagyon szar érzés volt.
2009. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj. Tudom mert friss fogszabis vagyok, egy picit kellemetlen amikor a gyűrűket teszik fel ha nem passzol annyira (nekem így volt). Még mindig jobb mint a foghúzás :):D
2009. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nekem 1 óra volt csak a felső felragasztása. Az egyáltalán nem fájt. Utána viszont 2-3 hétig fájt mikor haraptam, meg olyan furcsa érzés volt, hogy rajtam van. Én nem bántam meg a fogyszabályzást, sokkal szebb a mosolyom és az arcom formája. :)
2009. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hét múlva veszik le hála az égnek! Az egész folyamaton végigmentem, a felragasztása egyáltalán nem fáj. Kb. egy óra volt alsó+felső állkapcsokra. Utána pár hétig nagyon nyűgös voltam, de néhány hónap alatt el is felejted, hogy ott van.
2009. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4 fogamat is ki kellett húzni hozzá:|

Amikor felrakták, fél óra se volt. Az cseppet sem fájt, csak kellemetlen volt ahogy szétfeszítették a számat:S

Aztán fél nap kellett amíg rendesen, köpködés és nyáladzás nélkül beszélni tudtam, rágni pedig két hét után birtam csak. Egy hónapig rendszerint felsebezte az ínyemet több helyen is, tehát egy szenvedés volt az egész. Később már csak akkor fáj amikor túlhúzzák, meg ívcserekor, de közel sem annyira, mint amikor felrakják.

Na meg nekem minden hónapban leesik egy két gyöngy:S szörnyü vagyok:D

2009. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
A többiel leírták a választ. De nekem lenne egy kérdésem. És komolyan mondom, h nem bántásból, de tényleg annyira nehéz használni a keresőt???
2009. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meddig szokott fent lenni egy alsó fogszabi?
2009. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak alsó van és az 1 évig lesz!
2009. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!