Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nagyon ronda a...

Szerintetek nagyon ronda a fogam? Hogyan lehet fogszabin kívül eltüntetni? 13/L (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 23. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

rendben megkérdem :)

köszi a válaszokat :)

2012. júl. 24. 15:22
 12/17 A kérdező kommentje:

megkérdeztem és azt mondta, hogy ez a direkt héj nekem még nem ajánlott..:s

valami más módszert nem tudtok????

fogszabit nem nagyon szeretném mer van ez a szünet a fogaim közt és eléggé hülyén állna szerintem..

2012. júl. 25. 15:17
 13/17 anonim ***** válasza:
de hát pont arra lenne a fogszabi, hogy azt összehúzza!!!
2012. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy ezt fogja amúgy mondani. Nekem is kellett volna fogszabályzó, mert ugyanígy rés van az első két fogam között. Lett volna rá lehetőségem, nemet mondtam. Megbántam. Inkább viseltem volna gyerekként, és akkor most szépek lennének a fogaim. De már késő. Én azt ajánlom ne gondolkodj rajta, mert te jársz jól. Hidd el, ha nem adod be a derekad, később nagyon meg fogod bánni hogy nem mentél bele.
2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya. Fogszabályzó! A héjat majd csak később lehet felrakni, ha már nagyobb leszel..
2012. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp kéne fogszabályozó.


1. Rés van a fogaid között, ami szerintem egyáltalán nem gáz, de te nem szereted és azt csak a fogszabi tünteti el neked.

2. Ha jól látom, elég nagy túlharapásod van (a felső fogsorod jóval előrébb van, mint az alsó), ezt orvosolni kell, mert komoly problémáid lehetnek később belőle (nekem lett...).

3. Szépek a fogaid (forma, szín), de fogszabi után még ennél is szebbek lesznek ;)

4. Most még Anyu és Apu kifizeti neked (támogatja a TB 18 éves kor alatt), 18 éves korod után már százezrekbe fog kerülni.

5. A többi gyerek irigykedni fog, amiért neked fogszabid van, mert te szebb leszel, ők meg nem! :D

6. A fogszabályozó tök cuki :))))


24/L

2012. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg az utolsónak!:)
2012. aug. 5. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!