Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Erős tű fóbiám van és holnap...

Gulyás Péter kérdése:

Erős tű fóbiám van és holnap kapok egy oltás és előző évben is amikor rám került a sor pánik rohamot kaptam. Valaki sos?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Már létezik olyan módszer is, ami magas nyomással juttatja a szervezetedbe a gyógyszert. Én még ilyennel nem találkoztam a gyakorlatban, de láttam már valahol, hogy létezik. Ha ilyen lehetőség nincs, gondolj arra, hogy az oltástól számitott 5 perc múlva már túl leszel rajta és ez az egész csak a múlt lesz, igy könnyebben kibirod. Legalábbis nekem ez a módszer mindig beválik. És akkor nem törődöm az adott pillanat nehézségével, mert tudom, hogy egy kis idő múlva már úgy fogok rá gondolni, hogy na, ezen is túl vagyok.
2012. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz másfele, nekem bevált :D
2012. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!