Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, mit lehet tenni...

Pánikbetegek, mit lehet tenni az esti rosszul létek ellen?

Figyelt kérdés
Elég rossz állapotban voltam, e mára eljutottam oda, hogy egész nap semmi bajom szinte, de este mindig van valami.. Nem tudok elaludni, amint ellazulna a testem jönnek az érzések, hol a szívem szorít, hol nem kapok levegőt stb.. Sokszor már hajnalodik mire elalszom, de reggel időben kelni kell, így hát hulla vagyok. Nyugtatóval és nyugtató nélkül is ugyan ez a helyzet.

2012. aug. 22. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pánikbeteg vagyok, és nálam is hasonlóak a dolgok. Este ahogy lefekszem és már kezdenék álomba merülni jön minden szívdobogás érzés, magas pulzus légszomj, remegés én meg pánikba esek hogy biztos valami bajom lesz és sokszor van 4óra is mire eltudok aludni, nekem sem használ az altató sőt azt vettem észre hogy csak rosszabb nekem azt tanácsolták hogy alvás előtt sportoljak fussak vagy akármi, a napokban neki álltam és annyira lefárasztottam magam hogy nem volt időm és erőm nagyon foglalkozni a rohamokkal így hamarabb elmúltak, mást nem tudok ajánlani mert próbáltam sokmindent és nem volt hatásos, hosszú az út sajnos a gyógyulásig én már 2éve szenvedek.
2012. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam ha full le vagyok fáradva akkor sem megy. :(
2012. aug. 23. 20:56
 3/3 anonim válasza:

Hello, ha érzed hogy mi az az életedben amin változtatnod kéne, akkor változtass rajta! Ne halasztgasd folyton a dolgaidat! Ha nem sportolsz, akkor kezdj el sportolni! Pszichoterápiát, autogén tréninget ajánlok, az segít az elalvásban is!


Írtam a saját történetemről egy pár oldalas cikket, olvasd el, ha gondolod:

[link]

2012. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!