Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Pánikbeteg vagyok!...

Electronegativ kérdése:

Segítség! Pánikbeteg vagyok! Valaki megmagyarázná végre ezt? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Szóval,a baj az, hogy nem bírom tovább. Május óta beteg vagyok,megjártam az összes orvost, pszichiátriát,kaptam Citapramot és Xanaxot! Eleinte a xanaxot napi 2x majd másfél hete csak estére szedem! Na most a szívrohamtól kezdve az agyvérzés gondolatáig, már mindenen átestem, amit már ha rám jött egész jól tudtam kezelni! Kb.1 hónapja akupunktúrára is járok ami egész jól ellazít.De ma...olyan erősen rám jött mint kb. a betegség kezdetekor! Teljes letargia, el kellett gondolkoznom ki vagyok,furcsa megmagyarázhatatlan gondolataim voltak,és attól féltem itt a vége bediliztem itt már csak a diliház segíthet! Mintha elvesztettem volna az önkontrollt,nem tudtam gondolkodni:( Én ettől annyira beparáztam hogy rohamom lett.Most már jobban vagyok de még mindig a fejembe van ez a furcsa érzés! Borzasztó teljesen magam alatt vagyok:( Aki átélt már ilyet kérjem írjon nagyon szomorú vagyok:(

2012. aug. 24. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt valóban nagyon nehéz átvészelni. Próbáld lekötni magad valamivel, elterelni a gondolataidat, beszélgetni valakivel, felhívni egy ismerőst telefonon stb. Az is elképzelhető, hogy változtatni kellene a gyógyszereiden.
2012. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez, amit leírtál, nem jelenti a betegség súlyosbodását, sokkal inkább valamelyik gyógyszered hatástalanságát. A te esetedbe, a xanax ra tippelek. Én hasonló előzmények után, kórházba kerültem, ahol vizsgálat után lecserélték a xanaxomat rivotrilra. Soha többet nem jött elő a pánikom.
2012. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teljesen el akarom hagyni a gyógyszert! Most vagyok leszokóban...Vagy talán pont elvonási tünetem lenne????
2012. aug. 25. 11:49
 4/7 Ancseszkava ***** válasza:
Én ugyanezt az érzést éreztem a napokban a strandon...hirtelen elment a kedélyem,és azt sem tudtam,hogy hol vagyok...nagyon vacak érzés volt,mintha nem is ebben a világban lettem volna....kb. 2 órahosszáig tartott ez az állapot,közben szorongtam,zavart voltam.... a párom ismeri a betegségemet...elvonási tünetem lehetett ,mert 1 hónapja hagytam abba a cipralex nevű gyógyszert,ami mellett viszont nagyon jól voltam már... de hiába,gyógyszerellenes vagyok! nem tudom mitévő legyek!!!????
2012. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy ne tedd le még az antidepit, legyen meg a 6 hónap legalább! Így, hogy írod, hogy leszokóban vagy gyanítom, hogy elvonási tünet, de ha a xanaxot nem tudtad elhagyni eddig akkor miért teszed le a gyógyszert? Szerintem majd ha úgy érzed magad, hogy már a nyugtató nem kell, utána hagyd el szép apránként, háromnegyed, fél, negyed ha kell pedig még kisebb adagokban! Egyébként én is átéltem mindent, agyvérzés, szívroham, fulladás és még sorolhatnám. Nem tudom, hogy az orvos mondta e hogy tedd le, vagy csak te szeretnéd, de én nagyon tanácsolom, hogy ha elkezdted csináld végig és minden rendben lesz! Kitartást!
2012. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az orvos és az én döntésem is volt egyben! Úgy éreztem elegem van a nyugtatókból,enélkül is mennie kell! Az antidepit ugyanúgy szedem. Félek ha továbbszedem a xanaxot teljesen rászokok:(
2012. aug. 26. 08:20
 7/7 anonim válasza:

Gondolkodj el azon, hogy mi az az életedben, amin változtatni kellene és kezdj el változtatni! Ha nem sportolsz valamit, akkor kezdj el sportolni! Autogén tréninget is ajánlom. Ritkán bevehetsz 1-1 kis adag Xanaxot, ha úgy érzed segít...


Írtam a saját történetemről egy pár oldalas cikket, olvasd el, ha gondolod:

[link]

2012. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!