Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik hogy fáj egy idegölt,...

Létezik hogy fáj egy idegölt, gyökér kezelt fog? Ha igen, mitől?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 16:23
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
cserébe*
2012. szept. 13. 18:00
 22/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma olvastam a kérdésed. Érdekelne, hogy azóta hogy alakult a fogaddal a helyzet?

2012. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Sajnos a sztorinak még nincs vége...

Közben leszedte a fogkövet és vártunk, hogy az állítólagos ínygyulladás elmúljon. Betömte a mellette levő fogat.

A fogkőleszedés baromira fájt, az ínyem vérzett, olyan két nap alatt elmúlt, addig úgy éreztem, minden fáj. Viszont amikor rendbe jött az íny, sajnos a fogfájás maradt. És egyértelműen az a fog fáj, vagy a környéke, nyomásra a mellette levők nem igazán, vagy csak kicsit fájnak, a gyökér tömött fog meg nagyon.


Már beszéltem az orvossal telefonon, azt mondta, menjek vissza, mindenképpen megoldjuk ezt a dolgot (hát remélem), de nagyon el vagyok szomorodva, tegnap pl. akkor is fájt, ha semmit nem csináltam (nem ettem, nem mostam fogat stb.)

És sajnos a nagyobb gyerekem épp megbetegedett, nem mehet óvodába, így a keddi időpontot is át kell tetetnem későbbre.

És még mindig ott van a két lyukas fogam, amikre tényleg nem tudom hogy lesz pénzünk, pedig most már a leheletem is rossz, rögtön fogmosás után is, meg szájvíz után is pár perccel, nem is csoda, hiszen az egyik lyuk legalább fél éve ott van már... :o/

Hát így állunk.

2012. szept. 29. 08:22
 24/30 anonim ***** válasza:

Lehet én a helyedben kihúzatnám, vagy másik fogorvost keresnék. Persze én is úgy vagyok vele, hogy amíg lehet, addig maradjon meg a fog. Én is most voltam egy gyökérkezelésen.

Viszont az se megoldás, hogy csak szenvedsz azzal az egy foggal, amivel állítólag minden rendben van.

2012. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Mi lett végül?
2013. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed. Szép lassan, idővel elveszítette az érzékenységét az a fog.

Sajnos nekem fognyaki érzékenységem is van, meg a zománcom rossz minőségű. Most is van minimum egy lyukas fogam, de lehet hogy kettő is. A doki nem kecsegtet, azt mondja, mindnek ez lesz a sorsa, mert a zománcom ilyen xar. Egyetlen dolog amit tehetek, hogy gyakran mosok fogat és nem használok fogfehérítő fogkrémet (azok még jobban támadják a zománcot), ezzel tudom késleltetni a romlást... :(

Hát ez van.

2013. okt. 4. 13:47
 27/30 anonim válasza:

Úh sajnálom:((Nekem is több gyökérkezelt fogam van:((

Nekem a doki azt mondta,hogy a fogkőtől van mármint a lyukas fog

2013. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia, látom, hogy régi kérdés, de nekem is haonló problémám van. Tehát neked elmúlt az érzékenység, anélkül, hogy újra kellett volna gyökérkezelni? És kb. mennyi idő alatt?
2014. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen, elmúlt, de nagyon lassan, mondjuk egy év alatt.
2014. nov. 3. 14:23
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tömött gyökérkezelt fogam hátul egymagában ,és tudott kitartóan fájni.Ilyenkor előfordulhat az hogy huzatott kapott vagy akár nyomhat egy ideget is. Frontra is lehet érzékeny de huzatra biztos (főleg az alsó hátsó fogak)
2016. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!