Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó helyett...

Éjszakai fogszabályzó helyett ez lehet megoldás (lent)?

Figyelt kérdés
Nemrég vették le a rögzítettet, és kaptam egy éjszakait, viszont nagyon nem szeretem hordani, és félek, hogy (mivel nem hordom állandóan,) szétcsúszik fölül az első két fogam. Ha elmegyek sima fogorvoshoz, vagy egy másik fogszabályzó orvoshoz, szerintetek rak nekem föl ilyet? [link]
2012. okt. 16. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért nem nyitja meg amit belinkeltél, de nem olyan gáz az az éjszakai. Én már 1 éve hordom, igaz az utóbbi időben már nem minden éjszaka. Szerintem mindenképp használd, hogy ne csússzanak szét a fogaid. Az éjszakai szerintem már semmi az állandóhoz képest. Fogd fel úgy, hogy ha nem használod, akkor az eddigi sok szenvedés mehet kárba..
2012. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt egy másik link, hátha ezt megnyitja:

[link]

2012. okt. 16. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj használni, ne legyél már óvodás. Nem poénból adják.
2012. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!