Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek ki kellet húzni fogát és még jelenleg nincs pénze pótlásra? Annyira rosszul érzem magam pedig nem vagyok igénytelen, de beletelik pár hónapba mig össze spórolom rá a pénzt. Ti hogy érzitek magatokat így?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én szörnyen. Nekem 2 kicsim van 2 év van köztük így már közel 4 éve vagy terhes vagyok vagy szoptatok és anyagilag is mindig van valami amire kell a pénz és a fogaimat meg az istennek se tudom megcsináltatni. Nem az van hogy hiányzik elöl, de már szinte majdnem (le van törve gyökérkezelve is volt stb.)... tök ciki és nagyon szégyellem és mosolyogni is utálok emiatt...
2012. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Majdnem 2 évig húztam a dolgot,mire meg lett csináltatva,akkor is csak azért,mert a nagyszüleim kifizették. Sokáig úgy mosolyogtam,h a kezemet a szám elé raktam,mert az első fogaimról volt szó.

2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs gyerekem,de az utóbbi 2 évben volt 2 foghúzásom,aminek a pótlása csak most lesz nemsokára kész.Egyik sem front fog,mégis nagyon kellemetlenül éreztem magam miatta én is:(
2012. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem elől lévő fogam,jobb felső 5-ös!De így is nagyon zavar:S
2012. nov. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!