Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki nem nőtt bölcsességfog...

Ki nem nőtt bölcsességfog kihúzása szájsebészeten mennyire fáj érzéstelenítéssel?

Figyelt kérdés
nagyon félek:S

2012. nov. 27. 15:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kinél voltál Debrecenben?
2012. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Volt egy gyökércsúcs rezekcióm szeptember elején Dr. Skapinyecz Tibornál (ő nagyon fiatal orvos), de ő elment a Klinikáról, a bölcsességfog műtétemet Dr. Lukács Levente végezte. Bár ő nem volt közel sem annyira kedves, mindkettővel nagyon meg voltam elégedve, így a 3. műtétemet szeretném ha ő csinálná. (amúgy teljesen meglepődtem, mennyire emberségesek itt az orvosok, és nagy tudásúak, szemben a Klinikán a nőgyógyászattal, oda február óta járok vissza, de még senkinek nem volt annyi tudása h megoldja a problémám, és sok bunkó volt)
2012. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok: egyébként miért kérdezted?
2012. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mert én is debreceni vagyok, és elég sok orvost ismerek itt:)
2012. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
És szerinted amúgy ki jó szájsebész a Klinikán? Csak azért, mert én véletlenül kerültem ehhez a 2 dokihoz, volt a képben egy 3. úgy volt, h ő csinálja a bölcsességfog műtétemet, de végül, a műtét napján kiderült, hogy mégsem, ennek örültem, mert vele 1x konzultáltam, de nem volt a helyzet magaslatán szerintem.
2012. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amúgy sok problémád volt a fogaddal, orvos vagy, vagy pedig csak "szimplán" emberileg ismered?
2012. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
na, holnap 9 fele megyek:S nagyon félek még mindig
2012. nov. 29. 18:57
 18/23 A kérdező kommentje:
kiműtöttek egyet, maradt három. a húzás maga egyáltalán nem fájt, viszont most, hogy kiment az érzéstelenítő igen. Ez normális ugye?
2012. nov. 30. 13:48
 19/23 A kérdező kommentje:
na most jobb alsó nyolcas is meg volt, 1 órája ment ki az érzéstelenítő, ez istenvertén fáj:S
2012. dec. 7. 13:34
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap húztak egy bölcsességfogat, csak nem igazán tudom, hogy ma mit ehetek meg holnap, egyébként kibírható csak nem kell rá figyelni.
2012. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!