Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét altatásban?

SNW kérdése:

Bölcsességfog műtét altatásban?

Figyelt kérdés

2 felső bölcsességfogam mozgolódik, felváltva fájnak, nincsenek kint még, nagyon vigyázok rá hogy tisztán tartam a számat minden étkezés után.

holnap megyek panorámaröntgenre, kérhetem a 2 fogam eltávolítását altatásban?? támogatja a tb? és el fogják távolítani a kettőt egyszerre?



2012. nov. 21. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet, de tök felesleges, annyira nem nagy dolog, hogy altatásban kelljen csinálni
2012. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tehát akkor támogatja a tb?
2012. nov. 21. 21:48
 3/19 anonim ***** válasza:
igen tb támogatja,nekem is igy volt és mind a 4et kivették. egy órás műtét volt. Ha nincs kibújva igenis kell az altatás.
2012. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az előzőre reagálva: egyáltalán NEM KELL altatni, ha vmilyen ok miatt nem nőtt ki! Engem hétfőn műtöttek a jobb oldalon a felsőt és az alsót, egyik sem volt kinőve, és nem altattak. Altatásra akkor van szükség, ha különböző oldalon kell műteni.
2012. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

kedves barátom kettő külömböző oldalon kell műteni, írtam is..

vagy neked oldalanként hány bölcsességfogad van?

2012. nov. 22. 11:13
 6/19 anonim ***** válasza:
"Ha nincs kibújva igenis kell az altatás." Erre reagáltam, ugyanis szokták azt hinni, hogy ha egy oldalon van, akkor is kell. Egyébként meg a múltkor egy szájsebész azt mondta h kiszed 3-at altatás nélkül, szóval....
2012. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyébként sok minden múlik azon, hogy rendesen helyezkedik-e el, vagy nem, mert nekem 4-ből 4 rossz irányb nőtt, a felső így is problémamentes volt, 2-őt műtöttek egyszerre, és 1 óra volt.
2012. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem is teljesen rossz irányban voltak(vízszintesen álltak). Én örülök hogy altattak. Jobb tudatlanul lenni azalatt az egy óra alatt. Nem szivesen halgattam volna végig ahogy furják, érezni ahogy nyelem a vért stb. Most is ezt választanám és ugy hogy mindet egyszerre. Igy csak egyszer szenvedtem vele.
2012. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Most komolyan, szerinted hagyják hogy nyeld a saját véred???! Altatás több veszéllyel jár, van aki utána rosszul van... És az alatt az egy óra alatt nekem SEMMI fájdalmam nem volt.
2012. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát én rengeteget nyeltem ami másnap távozott is, nekem szerencsre egy nap alatt, de ismerek olyat akinek napokba telt.

Neked kint voltak valamilyen szinten? Csak mert nekem mondták annó hogy ahogy nekem álltak bent az inyemben nem lesz olyan egszerű kiszedni ezért mindneképp altatásban ajánlott. Ja és Mo egyik legjobb szájsebésze csinálta. Nem hinném hogy tévedett. De mindegy is már 10 éve volt és örökre le lett vele a gondom és ez a lényeg. Egyébként sok ember altatás párti sok mindnennel kapcsolatban, én nem vagyok ilyen feltétlenül de mivel az orvos azt mondta ezt ajánlja mért mondtam volna hogy légyszi én hagy szenvedjem végig (lelkileg) a dolgot. Ismerek olyan fogászatot ahol altatásban csinlják a fogtömést is ha kéred mivel mint tudjuk rengeteg ember retteg a fogorvostól. Ilenért én sosem kérnékn altatást, de ez sokkal komolyabb volt egy tömésnél.

2012. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!