Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghúzás?

Mennyire fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
Észre vettem pár napja hogy alul a leghátsó fogamon van egy baromi nagy lyuk már a belső fele le is tört a belseje pedig ilyen barnás. Rendszeresen mosok fogat napi 2x reggel és este valamint étkezés után mindig kiöblítem sima vízzel a szám. Mégis ez hogy történhet meg még soha nem voltam fogászaton. Meg szeretném előzni a bajt még nem fáj ezért gondoltam elmegyek magánrendelésre és kihuzatom mert ezt megmenteni már nem hiszem hogy meg lehet. Így mennyire fájna a foghúzás ?

2012. dec. 8. 22:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A sima foghúzás,ha nincs semmi komplikáció,pár másodperc.Ha összetörik,az már jóval gázosabb és tovább tart.
2012. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt ilyen vagy csak nem emlékszem max. ált. suliba de, az meg hol volt már
2012. dec. 8. 23:47
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy vitatkozni fog velem ezt a lyukat is úgy vettem észre hogy éreztem a nyelvemmel hogy mintha hiányozna valami a fogról. Az egész belső oldala letört nem fájt nem is éreztem. A fog sem fáj az ín sem, begyulladva sincs. Semmilyen orvosnál és rendelőben nem szeretek időt tölteni nem vagyok beteges alkat. Örülnék ha ezt gyorsan és fájdalom nélkül kikapná aztán utamra engedne.
2012. dec. 8. 23:53
 14/22 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten büszke vagyok arra hogy 19 éves vagyok és ez az első rossz fogam! :D
2012. dec. 8. 23:54
 15/22 anonim ***** válasza:

Basszus, azt hogy nem veszi észre az ember, hogy hiányzik a fél foga?


Amúgy 5-8 ezer egy sima foghúzás, de ha meg lehet menteni, ne húzasd ki.

2012. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudom mennyibe kerül de, az nem érdekes az ember az egészségére ne sajnálja a pénzt! Amúgy napokban tőrt le és akkor is vettem észre.
2012. dec. 9. 19:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem 3 fogamat húztak ki és semmilyen fájdalmat nem éreztem maximum annyit mintha nem is tudom... Mintha valaki megcsípne, szóval nulla. INKÁBB LELKILEG VISELI MEG AZ EMBERT AHOGY ERŐVEL DINAMIKÁVAL HÚZZÁK A FOGÁT. Szerintem fel kell készülnöd arra hogy erővel fogják rángatni a fogadat és fura lesz hogy nem érzed. Utána készülj arra, hogy amikor kimegy a cucc az érzéstelenítő akkor kaparni(szó szerint) fogod a falat kb 30 percig. Utána pedig fájni fog két napig teljesen elviselhető módon.
2012. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Volt már akkora fájdalmam ami még a foghúzásnál is jobban fáj ez ahhoz képest nem lehet semmi :)
2012. dec. 9. 21:32
 19/22 anonim ***** válasza:
nekem eltört húzás közben(mert épp gyökérkezelés alatt állt, de nem lehetett már gyökérkezelni, mert nem találta meg sehogysem a 3. csatornát.) és hát nem volt kellemes :(
2012. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt fogműtétem egy nagy rágófogat húzott ki, mivel profi szájsebészhez mentem, egyáltalán nem fájt még a szuri sem, de utána kicsit kellemetlen.
2012. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!