Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghúzás?

Mennyire fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
Észre vettem pár napja hogy alul a leghátsó fogamon van egy baromi nagy lyuk már a belső fele le is tört a belseje pedig ilyen barnás. Rendszeresen mosok fogat napi 2x reggel és este valamint étkezés után mindig kiöblítem sima vízzel a szám. Mégis ez hogy történhet meg még soha nem voltam fogászaton. Meg szeretném előzni a bajt még nem fáj ezért gondoltam elmegyek magánrendelésre és kihuzatom mert ezt megmenteni már nem hiszem hogy meg lehet. Így mennyire fájna a foghúzás ?

2012. dec. 8. 22:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ja a lényeg, még be is volt gyulladva és úgy nem fájt! A műtét ára annál inkább...
2012. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, sokat számít, hogy hol végzel el egy ilyen beavatkozást. Én Székesfehérváron az Arsmednél kezeltettem fogaimat, és teljesen meg voltam velük elégedve. Csak ajánlani tudom. Odafigyeltek rám, hiszen tisztában voltak vele milyen fájdalmakat élhetnék át, így szinte semmit sem éreztem.
2013. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!