Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás 25 000-rt...

Bölcsességfog húzás 25 000-rt jónak számít vagy nagyon sok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Miért kell 25.000-ért húzatni bölcsességfogat? Az SZTK rendelőben ingyen kihúzzák. A foghúzás ingyenes.
2013. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
figyi nekem 3 éve volt ennyi szerintem ez jónak látszik, nekem az elsőt sztk-ba húzták utána úgy voltam vele hogy előbb szülök 2 gyereket, a maradék 2-őt magánorvos szedte ki, de legalább nem bánt úgy velem mint egy kapcaronggyal és nem alázott meg(az én szám pici, nem tudom úgy kinyitni emiatt a drága doktornő kiakadt és azt a hangnemet ami velem szembe megnegedett azt nem kívánom senkinek, szóval inkább magándoki
2013. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azért mert január 3.-án mentem a szájsebészetre és a nő azt mondta, hogy másnapra van időpontja vagy ha az nem jó akkor már csak februárra (!)

én meg nem akarom ezt hónapokig húzni mert főiskolás vagyok, tanulni kell, órákra járni+ diétáznom kellene és kétféle gyógyszert szedni amit így nem akarok elkezdeni, hogy hátravan még 2 műtét..tehát ezért..AZ EGÉSZSÉGEMÉRT

2013. jan. 6. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális sajnos.
2013. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi normális? az ár?
2013. jan. 6. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos, nekem is pont ennyibe került.
2013. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

1. A húzás ingyenes ha neked nem akkor keress olyat ahol igen még ha 1o ezer a benzin mire elmész és s vissza az is jobb mint 25 ezer.:D

2. Miért kéne kihúzatni mi egy hülyeség ez az nem azért nől ki hogy kihúzasd jó lesz az még később is , nekem is mind a 4 kijött és hasznát is veszem :)

2013. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Bónuszbrigádon pont most akciós:D

[link]

2013. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 evelin91 ***** válasza:
Sajnos normális, nekem 35 lesz, igaz hogy nem húzás, hanem műtét.
2013. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!