Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfog húzás utáni...

A bölcsességfog húzás utáni fájdalom az orvos ügyességétől függ?

Figyelt kérdés

az íny alatt voltam a fogam, most nagyon fáj, bedagadt a fél fejem

csak azért merült ez fel bennem mert sztk-ban voltam és az nem arról híres, hogy nagyon figyelnek a betegekre...



2013. jan. 5. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát. nekem maszek húzta, ugy begyulladt hogy már majd sirtam, de amig kihuzta. az a 20másodperc 4 injekció után. nem tudom fájt e bármi úgy.. utána egyáltalán nem fájt.. már persze az állkapcsom néhány napig meg érzékeny volt az iny de am nem.. nem hiszem hogy az orvostól függ késöbb mennyire fáj, persze ha tudatlan tapasztalatlan valaki , és gincsolja, begyulladhat jobban is
2013. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem attól is függ. nem mindegy, hogy sokat kínlódik és felbolygat ott mindent, vagy óvatosan húzza és nem okoz sok "felfordulást" a fog környezetében.
2013. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 perc volt az egész..szerintem ez gyorsnak számít
2013. jan. 5. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor semmi gond nem volt a dokival. a fájdalom és a dagadás is normálisnak tekinthető bölcsességfog húzás után. ezért ajánlják a fájdalomcsillapítót és a jegelést
2013. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!