Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudom hülyeség! Te mivel...

Kriszti77 kérdése:

Tudom hülyeség! Te mivel nyugtatod magad a fogfurás elött? én nagyon fééélek. Tudom adnak inekciót. Da annyira durva a dokim :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Agykontroll, önszuggesszió:

Mondogatom magamban gyorsan egymásután, egyfolytában, hogy

"nemvérziknemfájnemvérziknemfájnemvérziknemfájnemvérziknemfáj......." Így az agyam el is hiszi, és tényleg nem is fáj, és nem is félek.

2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor miért nem mész másik orvoshoz?

nekem bölcsességfog műtét volt, íny alól szedték ki a fogam de semmit nem éreztem...

2013. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mély levegő. számolj el 10-ig és lassan, egyenletesen vedd a levegőt. ha nem jön be jógázz előtte xD
2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak olyan orvoshoz megyek, akinél nem félek, sőt még szeretek is odajárni. Van ilyen, hidd el. Durva dokihoz ne menj, az tiszta kínzás!
2013. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már tul vagyok eggyen de jövő7-en vissza kell menni mert ez idejglenes tömés de a mellette levő is beteg.igegkezelés vagy huzás :/
2013. jan. 7. 13:59
 6/6 anonim válasza:
nem kell félni a fogfúrástól nem érezni semmit, csak egy kis vibrációt ami ha úgy nézzük kellemes :D
2013. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!