Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki a fém fogszabalyzo?

Ciki a fém fogszabalyzo?

Figyelt kérdés

Nemreg kaptam meg a fogszabim, de sztk-s, es ott nem lehetett valasztani, hogy fem vagy szines brackettek. viszont az ismeroseim koreben mindenki magannal csinaltatta, es ugyebar penzert mindent meg lehet kapni, nekik aranyos szines gumik vannak rajta.:(

gaz h nekem nem olyan? illetve a fiuknak a fogszabalyzo vagy az edes kis szines gumik tetszenek?



2013. márc. 12. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Én naponta 10-20embert látok akinek fém fogszabályzója van.

Én nem vagyok fogszabis, de édes kis színes gumik tuti nem érdekelnek

2013. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menő, imádtam a fogszabályzósok körébe tartozni. Az osztályunk felének volt elsőben, szóval egyáltalán nem volt kirívó. Szerintem tisztelendő dolog, ha valaki törődik az egészségével (a fogszabályzás nem csak esztétikai hibára való, csökkenti a fogszuvasodás kialakulásának kockázatát).

Az meg pláne, hogy elviseli a fogszabályzóval járó macerát, és fájdalmat. Felnőttek között is egyre többen csináltatnak maguknak...

2013. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a színes gumik lényegesek (amúgy sok fiútól hallottam, hogy nekik nem is tetszik), hanem hogy hogy viseled. Ha mosolyogsz és magabiztos vagy, mindegy hogy milyen vagy van-e egyáltalán fogszabályzód. :)
2013. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

SZTK-ban is kaphatsz rá színes gumikat, ez semmi extra.

Az csak filléres tétel. Viszont a kezelés egyes szakaszaiban nem gumikkal rögzítik a fogszabit az ívhez, hanem kis fémekkel, ilyenkor értelemszerűen nem választhatsz színt, akkor sem, ha magánorvosnál vagy.

Nekem az első 2 hónapban volt gumival, utána sajnos végig fémmel, pedig én is szerettem a színes gumikat. Ja, és én is magánorvoshoz jártam. ;)

2013. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*fogszabit=tappancsokat
2013. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

szia nekem magánorvos csinálta,de fém az egész,mert már 22 éves vagyok,és azt mondta,hogy gyorsabban helyre jön,ha nem teszünk rá színes gumikat,és imádom:)

[link]

nézd nekem ilyen,szerintem szép ha ezüst:)))

2013. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem is tudtam hogy van színes cucc hozzá.Nekem is most lesz fogszabályzóm, valószínűleg fém...

Úgyhogy nem ciki...

2013. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szia!Én fogszabályzós vagyok és fémes fogszabim van :D Szóval nem ciki sőt inkább divat a fogszabályzó :D
2013. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az évfolyamon soknak volt/van (többek közt nekem is) és van 2 olyan fiú osztálytársam (8 fiúból) akik kifejezetten érdekesnek, vonzónak találják a fogszabályzósokat. Szóval Keep Calm! Szerintem nem ciki

Üdv 18L ex-fogszabályzós :)

2013. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Celebeknek vagy magas beosztásban dolgozóknak lehet hogy ciki lenne,de egyébként nem nagy ügy,Én 30 vagyok és alul teljesen fém van és nem cikiztek ki miatta.
2013. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!