Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó az egyetlen...

A fogszabályzó az egyetlen megoldás? 11/l

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a problémám hogy az első két fogam között van egy 3 mm-es szünet...Eddig nem volt gond az osztályban, de év eleje óta csúfolnak miatta.(6.-as vagyok) Különböző megjegyzéseket tesznek, én meg csak tűröm..A többi fogam szépen áll, csak ez az első 2 elrontja az összképet. Azt is olvastam hogy valakinek a hátul kinőtt foga nyomta össze a többit, de én nem tudok várni. Nekem fogszabályzó kell..De a szüleim azt mondják, hogy akkor majd mégjobban csúfolnak, tönkreteszi a fogimat stb...szóval ők nem akarják. Mit tegyek? Már nagyon unom a csúfolódást..11/L
2013. márc. 30. 09:46
 1/6 balazsemoke válasza:
szerintem ne foglalkoz vele hogy csufolnak az osztalyba tehed hanem gyozd meg a szuleidet hogy csinaltasanak neked fogszabajzod
2013. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen volt.en fogszabalyzot kaptam, es hidd el nem olyan rossz.sőt.tudok úgy beszélni, hogy a felső fogaim (ahol a fogszabályzo van) nem látszódik:D
2013. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van fogszabályzóm, lassan 1 éve, mindenki ijesztgetett meg minden, de én IMÁDOM. :) A szülőket nem értem, egyik barátnőmnek se engedik, hogy legyen fogszabija, pedig neki tényleg nagyon kéne és amikor felnősz, sokkal jobban fogsz örülni, hogy ilyen korban megcsináltattad.
2013. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő ápolás mellett nem rontja el a fogaidat a fogszabályzó. Erről majd az orvos kiokosít. Nyugodtan meg lehet csináltatni. Szerintem csúfolni sem fognak jobban, mint eddig, később meg majd örülhetsz a szép fogaidnak :)
2013. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már sírok :'(. Nem akarják megengedni..ilye foggal életkedvem sincs.
2013. márc. 30. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd ezt el a fogdokidnak, és mondd meg neki, hogy írjon egy beutalót, mert anyukádék nem akarják engedni. bár am ha vannak még tejfogaid akkor sztem nem lehet még fogszabályzód.
2013. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!