Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetetlen, hogy egy nyár...

Lehetetlen, hogy egy nyár alatt "letudom" a fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagyon állnak furán a fogaim...


De nagyon félek a fogszabályzótól. Nem attól, hogy az osztályom fog piszkálni, ők nagyon jó fejek, de van egy fiú, akinek tetszem, (ő viszont nem nekem, és ő szeretne velem járni, de én nem vele, mert (egyelőre)szerintem nincs értelme) és ő minden alkalmat megragad, hogy bántson. Tuti ezt is mindenkinek elmondja majd, ahogy azt is, hogy szemüveges lettem.


Nagyon, nagyon félek. :-( 13/L


2013. máj. 11. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó menő dolog, légy rá büszke, ha látják, hogy jól érzed magad a fogszabályzóval, nem lesz értelme, hogy piszkáljon :)

Egyébként nem valószínű, mert amikor megkapod, kilazulnak a fogaid, szép rendbe állnak, és meg kell várni, amíg rögzülnek az új helyzetben, és ez bizony idő... De tényleg ne aggódj, minden a felfogáson múlik :)

2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a szemüveg meg okosabb kinézetet ad ;)
2013. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, június 20-án teszik fel.
2013. máj. 11. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehetetlen.Egy átlagos fogszabályzó kezelés 1-1,5 év,én most tartok 14 hónapnál és még nem érzem,hogy le kéne venni.
2013. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem július 16.-án teszik fel az alsó felsőt és én is azt mondom h ne félj a fogszabályzóó menőő dolog én se félek talán csak 1 kicsit :) ! aki meg azt mondja hogy ciki az 1 bolond ember legalább szépek lesznek a fogaid :) 14/L
2013. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!