Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezeket senki sem ellenőrzi?...

Ezeket senki sem ellenőrzi? Egyes gyógyszertárakban sok-sok cikk jóval sokkal! Drágább mint másutt, pl. a paradontax szájviz 2500-2800 forint, amugy a bev. Központokban és más illatszerboltokban mindenhol 1900 forint.

Figyelt kérdés

Mindenütt jóval olcsóbb, a gyógyszertárakban miért ilyen drága?

Még szerencse hogy a gyógyszereknek kötött egyforma áraik vannak minden gyógyszertárban, amugy kizsebelnék a betegeket, akiknek a gyógyszerek a gyógyulásukat jelenti.


2013. máj. 13. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Piacgazdaság van, mindenki annyit kér az áruért, amennyit akar. Én pont ma jártam úgy, hogy a gyógyszertárban 760 forintba kerülő árut a drogériában 300-ért vettem meg.
2013. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Azért, mert a gyógyszer hatósági áras, nem adhatja más áron.

Viszont nem ugyanannyi alkalmazottal dolgozik egy kis védik patika, mint egy forgalmas belvárosi, nem ugyanannyi a bérleti díj, satöbbi. Nyilván ez mind befolyásolja az, hogy a szabadáras termékeket mennyiért adja.

2013. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nincs kötött egyforma áraik. Egy csomó termék reklámnál rá van írva, hogy az ár gyógyszertáranként eltérő lehet.
2013. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerek sincsenek egyforma áron, csak a támogatott gyógyszerek, a szabadárasok nem.
2013. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hsz-eket:-)
2013. máj. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!