Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvoshoz kell mennem...

Fogorvoshoz kell mennem húzni, de rettentően félek. Mit tegyek? Pánikos is vagyok

Figyelt kérdés
a felső fogsoromat ki kell huzni és prótkót csináltatni,de rettentően FÉLEK!!Pánik beteg is vagyok,és nem tudom hogyan csináljam.
2009. okt. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szijja:)

Ne félj, próbáld magadba mondogatni, hogy : nem lesz semmi baj, túlleszek rajta és utána már minden rendben lesz:)Nem kell félni, ma már olyan jól érzéstelenítenek, hogy meg sem érzed a húzást:)Nyugííí;)

2009. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nehéz ügy. Nekem is épp soron van. Mondjuk én nem vagyok pánikos. A fájdalmat ki lehet bírni. Nem tudom húztak-e már neked, de szerintem vészesebb az, hogy nehogy meglépj a lidokain beadása után, vagy valami olyat mondj, amit később szégyellnél. Többet nem tudok segíteni, neked kell elszánni magad rá,és megcsinálni.
2009. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon pánikolós vagyok..:s

nem rég kikellett húzni 2fogamat mert ciszta volt alatta rettegtem ez volt az első húzásom...

megkaptam a szurit elérzételenített de nagyon féltem.

bemenem a doki nagyon kedves volt látta h minden izmom feszes a pupillám tág és a levegőt is kapkova vettem mondta h ne féljek nem lesz baj stb.

a végén kicsit kellemetlen volt de nem fájt:)

nyugi ezen tényleg túl kell esned de utánna nagyon jó lesz.

esetleg ihatsz macskagyökér teát az nyugtató hatású és tudtommal az injekcíóra sincs hatással.

2009. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16db fogat mennyi idő mire kihuznak?

Hányasával huzzák?

Köszönöm

2009. nov. 2. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem egyszerre már csak a vérveszteség miatt sem lehet szóval lesz pár jelenésed de csak az elsőnél leszel pánikos, utána rájössz hogy a fogorvosnál töltött idő a dolog leghumánosabb szakasza, amit utána otthon megszenvedsz az rosszabb. A dokinál is az érzéstelenítő fáj a legjobban. Viszont nagyon fontos, hogy ne feszengj mert nem tudod rendesen kinyitnia szádat és fájdalomnak vélsz érezni minden olyan érzést ami egyébként csak kellemetlen. Fájni valójában nem fájhat, hisz érzéstelenítik.
2009. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be, hogy "menjunk fogorvoshoz", kiad egy topikot, ha gondolod, regisztrálj oda, nagyon sok erőt tudnak adni azok, akik ott vannak. :)
2009. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap voltam fogorvosnál, no comment, hogy mit művelt.

Viszont ha tényleg nagyon félsz, akkor kérd meg a dokit, hogy adjon beutalót szájsebészetre.

Engem is odaküldött, és komolyan mondom össze sem lehet hasonlítani.

Sokkal szakszerűbb, kedvesebb, és egyáltalán nem fáj, akármit is csinál.

2009. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!