Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy lemondom a fizetős fogorvosom időpontját, elmegyek az sztkba betömetni a fogam- ingyen - s a felszabadult 8000 Ft-ból veszek 40 tábla Milka csokit s megeszem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Talán nem árulás fogkrémet venni a csoki rovására? Na jó a kutyával hajlandó vagyok egyezkedni. Ha lehugyozza a szomszéd öregasszonyt akkor megússza a csokit.

Amúgy a szentkirályi u. i fogorvos iskolában ingyen van a fogtömés sőt utána még le is osztályozzák.

2013. okt. 13. 15:24
 12/18 anonim ***** válasza:
De azért van rá esély, hogy ha nem jól tömik be, később még költened kell rá, inkább tedd félre az árát :)
2013. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor imádkozz ,hogy olyan SZTK-s fogorvost válassz vagy legyen aki normális,mert nekem volt úgy ,hogy kiesett egy fogamból a tömés és elmentem a körzetembe tartozóhoz ,mert nem volt munkám épp és nem volt magán dokira pénzem Erre kitalálta ,hogy gyökér kezelni kell az egyébként tünet mentes és egyáltalán nem szuvas fogat csak annyit fúrt ,hogy feltárja a gyökércsatornát majd gyökérkezelést megkezdte azt hittem be!arok annyira fájt majd még 2 szer csinálta érzéstelenítő nélkül az meg még jobban betett sokkos állapotba mentem mindig onnan el aztán egyik éjszaka véletlenül ráfeküdtem a fogamra és hopp összetört tehát elvesztettem nem mentem vissza többé hanem összegyűjtöttem egy csomó pénz ,hogy most már egy magán doki fejezze be valószínú ott már hidam lesz hála neki ,tehát jól gondold meg arról nem is beszélve ,hogy 3 hónapja nem voltam sehol a foghiány miatt .
2013. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
és magán doki pénzért biztos nem cseszi el?
2013. okt. 15. 11:48
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyobb a valószínűsége ,mert neki érdeke hogy ne csessze el :)
2013. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

na várj!


én ugy tudom a fidesz betiltotta a szerencsejátékot. nem törvénytelen akkor fogorovoshoz menni?

2013. okt. 15. 15:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Tehat ha jol ertem akkor most amit fogorvosra szantal azt elkoltod Milkara hogy ha azt felfalod akkor megint mehess fogorvoshoz aminek az arat megint elrakod ujabb 40 db Milkara??!! :D
2014. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én az xy dental-BT-be járok fogorvoshoz (vidéken, tehát jó messze Pestről) és kb 7-8 körzetet lát el (pedig itt tényleg majdnem minden faluban-városban van fogorvos), rengetegen járnak hozzá, csak tömésre kell időpont (kb 2-3 hét). Húzást, gyökérkezelést anélkül is megcsinálja. Egy nagyon nagyon tündéri ember az asszisztensel együtt. Természetesen ezek mint ingyen vannak, alapjáraton szerintem azért kell fizetni, amiért úm. sima SZTK-ban, fogpótlás, korona stb. Hallottam már olyat is, amelyik fogorvos egy sima lidokain injekcióért is kért pénzt.
2018. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!