Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megfigyeltétek mar, hogy sok...

Megfigyeltétek mar, hogy sok fogorvosnak nagyon rossz fogai vannak?

Figyelt kérdés

Elorbocsàjtom, nem àltalànositok, szerencsére nem a tobbségrol van szo. De:

Nemrégiben a férjem elkisértem egy fogàszhoz, és amikor kikisérte a pàrom a rendelobol, elmosolyogta magàt,eléggé àpolatlan fogsor fogadott, a bal felso szemfoga hiànyzott.

Tegnap egy caries miatt én is el kellett menjek egy màsikhoz, egy szuper, valoban kompetens dokihoz kerultem, és ahogy mellettem ulve magyaràzta a rontgenem,majd elàjultam a szàjszagàtol, a fogai meg...;uristen....nem sàrgàk, barnàk !! voltak, némelyiken màr szinte fekete fogkovel...Ugy menekultem el, mint akit kergetnek...

Ti jàrtatok màr igy? Baromi furcsa ez nekem, egy fogorvos rossz fogakkal :S


2009. nov. 27. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Az enyémnek a szája is büdös, mellé pletykálják,hogy iszik is:D Hát nemtudom...nem az ő fogait nézem,de tudod,azt mondják,hogy másnak szépet magának sz@rt:DA fodrász haja sem mindig jó,mert magának nemtudja megcsinálni,holott neked tökéleteset alkot:DÉrted a hasonlatot ugye?:)
2009. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiihhhiihiii:D Kikhez jártok Ti? Piás meg büdösszájú...

Hál isten nem volt még ilyen "élményem" lehet azért mert eddig mindig női fogorvosnál voltam,ők azért adnak erre is!Büdös szájtól meg egyenessen okádhatnékom van,én a helyedben kérdező,úgy ugrottam volna ki a székből mint a nyúl...:XD

2009. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem furcsa az. tudjátok, a suszter cipője lyukas.
2009. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig két fogorvosnál voltam. Az SZTK-snak kicsit büdi volt a szája, meg befigyelt a fogkő:D A magándokinak fehérek voltak a fogai, de eléggé csálén álltak, olyan kis aranyos volt vele. De hát ő csinálja, ha megtudja oldani a problémámat akkor nem igazán izgat milyen fogai vannak
2009. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úristen, ez nagyon durva... én őszintén szólva nem tudom elhinni - persze gondolom nem légből kaptátok.

Én fogorvosnak készülök, így nagyon sok fogdokit ismerek, de ápolatlan fogsorú dokihoz még nem volt "szerencsém".

Persze nekik is lehetnek pótlásuk, koronájuk, nem feltétlen kell, hogy fehér foguk legyen, de ezekkel együtt is lehet valakinek ápolt a fogsora.


Számomra tényleg hihetetlen a dolog. :-/

2009. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek: a fodrászoknak tényleg eléggé, hogy is mondjam, alternatív frizurájuk van, minél inkább "sztárfodrász", annál inkább olyan a frizurájuk, mint aki most kelt föl. :)
2009. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!