Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elszíneződik a fogszabályzó...

Elszíneződik a fogszabályzó valamelyik része dohányzás hatására? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Szóval...alul fém,felül porcelán fogszabim van! Arra gondoltam,hogy ha cigizéskor(nem gyakran cigizek,de rendszeresen)erősen rátolom-ráhúzom(nem tudom mi a megfelelő szó) a szám a fogsoromra(alul-felül),akkor nem éri füst és így nem látszik rajta semmi. Vagy ez nem ilyen egyszerű? Mindenféle észrevételt szívesen várok... (remélem érthető voltam)
2009. nov. 29. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

erre direkt rá tudsz kérdezni fogorvosnál vagy utána tudsz nézni típusától függően.

van olyan amelyik arányosan színeződik a fogaddal (pl sok cigi és kávé) de ma már van olyan fogszabi is aminél ki van kötve ismertetőben hogy nem, ez nem színeződik el soha.

2009. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre 16évesen nem kérdezhetek rá úgy,hogy ott áll mellettem édes anyám... :D
2009. nov. 29. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megírtam az előzőleg kiírt kérdésedre is, hogy a fogszabi nem, de a ragasztó el fog színeződni (akárhogy húzogatod a szádat).
2009. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerős meg azt mondta,hogy az átlátszó gumi fog elszíneződni a tappancsokon! :D én már végképp nem értem:D
2009. nov. 30. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
az átlátszó gumi a kajától is elszíneződött a barátnömnek. jó mondjuk állandoan mogyoróvajas kitkatet evett :D Nekem fémszínű fogszabim van, ma rakták fel, a ragasztó tényleg elszineződhet? basszus, pedig rá akarok gyújtani. ah. :D
2009. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!