Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem a fájós fogamat húzta ki...

Nem a fájós fogamat húzta ki a fogorvos!?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam életemben először fogat húzatni,mivel egész hétvégén majd megőrültem a fájdalomtól.

Mutattam az orvosnak a fogam(az egyik fele hianyzik a masik meg tömés).

Kérdezte mit szeretnék vele és mondtam,hogy húzni.

Mikor kiment az érzéstelenítő hatása akkor éreztem,hogy nem azt a fogamat húzta ki amit kellett volna,hanem az előtte lévőt amibe éppen hogy csak egy kicsi tömés kellett volna.

Mindjárt megőrülök az idegtől...a fájós fogam meg bent maradt.

Járt már valaki így?



2014. jan. 14. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Én még nem hallottam ilyenről.

Még érzéstelenítés előtt alaposan megvizsgál a fogorvos. Nem csak megkérdezi, hogy szerintem melyik fáj, mivel nem is lehet mindig érzeni, hogy pontosan melyik az. Megnézik, megkocogtatja. Végig kocogtatja a körülötte lévőket, így jobban érzed, hogy melyik fáj, mert a fájdalom kihathat több fogra is. Hideget érintenek hozzá, stb.

Ezek után elképzelhetetlen, hogy ne a rossz fogat húzzák ki.

Neked ezeket megcsinálta a doki?

2014. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem.

Bár nekem a doki mindig mutatja tükörben,hogy melyikkel fog csinálni valamit,tényleg az-e.

És soem húzna ki csak picit tömött de fájós fogat.

2014. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Bár én magánhoz járok


egyszer voltam sztk-snál,akkor a rossz fogam fúrás nélkül betömte.Rá a rossz részre.1 napot birtam úgy ki,utána magándoki gyökérkezelte,tömte.


Sajnos tb alapon működő dolgok egyre rosszabbak.

2014. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Annyit csinált ,hogy belenyúlt megpiszkálgatta ,hogy melyik az érzékeny,de nem láttam melyik fogamnál matat.

De nem hiszem el hogy nem látta hogy mögötte meg hiányzik a fél fogam,a másik fele meg tömés.

Ráadásul be is van gyulladva.

2014. jan. 14. 11:29
 5/20 A kérdező kommentje:

Ja és magándokinál voltam...

Teljesen ki vagyok akadva....a semmire való fogam meg itt van a számban és fáj...

2014. jan. 14. 11:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Magán dokihoz érdemes menni. Az én dokimnál a húzás csak a végső megoldás. Előtte mindent megpróbál, csak húzni ne kelljen. Nekem is volt olyan fogam, aminek a fele volt meg kb. és építettek hozzá, nem kellett kihúzni.
2014. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Jujj és ezért még fizetned is kellett :(

Nem lehet, hogy mindkét fogad rossz volt?

Mit mondott? Nem kell visszamenned?

Eddig is hozzá jártál?

2014. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Most voltam nála először,nagyon ajánlották,tènyleg fàjdalom nélkül húzott...csakhogy feleslegesen.

Holnap megyek még hozzá még egy fogat tömetni.

2014. jan. 14. 11:36
 9/20 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy a bent maradt fog fáj? Nem a kihúzott helye?
2014. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azon amit kihúzott a 2 fog talalkozásánál volt egy kis lyuk,de elég minimális a màsikhoz képest.
2014. jan. 14. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!