Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az érzéstelenítő injekció fáj...

Az érzéstelenítő injekció fáj e? Egyszer már voltam tömetni a fogam de azt mondták, hogy injekció kell és én nem mertem oda tartani a szám így eljöttem. Vissza szeretnék menni de nem merek szerintetek fáj e és menjek e vissza?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 15:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor ne féljünk és menjünk el én elmegyek!!Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mentek a zöld kezek!!Az utolsónak a legjobban köszönöm!! :D
2014. febr. 5. 16:00
 12/17 anonim ***** válasza:
A tömés injekciókat kb. meg se érzem, mert az ínybe megy. Nah de múltkor voltam bölcsességfogat húzatni, akkor szájpadlásba is kellett, az brrr.
2014. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó fognál nekem a pofarészbe szúrták, no az nem volt kellemes, de elől levő fognál az ínybe kaptam, az nem fájt.
2014. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Figyelj én ma voltam dokinál majdnem fél órán keresztül kalapálta a fogam majd összvarta nagyon fájt.. . Ehhez képest te az injekcioval ne foglalkozz.. nem gáz.. a szájpadlásba fáj egy picit. De inkább mint megint véssenek..
2014. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is szúrtak pofarészbe és akkor tényleg semmit nem éreztem, csak nyomást, kis feszítést. Én ilyen féloldali zsibbasztót kaptam, te is? Mert szerintem akkor az orvos rontotta el mert nekem mondta, hogy ez jobb lesz, mint amikor felülre kapom (na nem mintha az annyira fájt volna).
2014. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Orosházi Ramón válasza:
Most már van olyan hogy fájdalommentes injekció, nálunk a fogorvos magánrendelőjében legalábbis... Mivel én sem szeretem a szúrást, ezért olyat kértem, igaz h 2000 Ft-al többet fizettem, de az tényleg fájdalommentes volt, semmit nem éreztem belőle, sőt előtte még lidocaint is fújt rá! Egész új még a dolog, nemtudom mennyire elterjedt, de aki fél a tűtől, annak mindenképp javaslom!! Úgy tudom, 4 szer erősebb a hatóanyaga mint a hagyományos érzéstelenítő injekciónak (valószínű az idegelésből ezért nem éreztem semmit), és nem az orvos, hanem egy gép adagolja a hatóanyagot egyenletesen, így elmarad a kellemetlen feszítő érzés is :)))
2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez bizonyára nem mindenütt van, mert én már több helyen is jártam és sehol sem kaptam, vagy ajánlották ezt fel.
2014. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!