Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem szabad fogat mosni...

Miért nem szabad fogat mosni szex előtt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Már miért ne lehetne?
2009. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
orális szex?
2009. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én esténként is mosok fogat, és még sosem volt gondol a szexel!Pedig sokszor utána csináljuk!
2009. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én is úgy hallottam. Az Mtv-n volt egy műsor az AIDS-ről, és volt ott egy kiírás, hogy ne moss fogat szex előtt! De csak egy pillanatig jelent meg és nem volt időm elolvasni. Ezért kérdezem hátha ti hallottatok már ilyesmit!
2009. dec. 12. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam


A kiállításon körbejárva különböző jótanácsokat olvashattunk: a már jól ismert mindig használj óvszer mellett, azt is megtudhattuk, hogy szex előtt másfél órával nem ajánlatos fogat mosni, mert a felsértett szájüreg fokozott veszéllyel jár. És egy kis odafigyeléssel valóban elkerülhető ez a vírus: tulajdonképpen művészet elkapni.



[link]

2009. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orális előtt kell mellőzni a fogmosást, mert felsértheted az ínyedet vele, és ha ondó kerül a szádba, és fertőzött a partner akkor a sérülés helyén meg kaphatod a fertőzést4ezért nem ajánlják!
2009. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, most már értem.
2009. dec. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!