Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után újabb terhesség...

Missed ab után újabb terhesség alatt szex? Mikor szabad és mikor nem?

Figyelt kérdés
8 és 9 hetessen állt le ikreim szive,ápr.7.én volt missed,nem velem volt gond.Megvártuk a 2 ciklust most 7 hetes várandós vagyok,a doki nem tiltotta a szexet,nem is irta a papirra,de valahogy félek nehogy baj legyen.
2011. júl. 24. 11:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Tegnap viszont egy hónapnyi kihagyás után már nem tudtunk várni és összebújtunk,persze nagyon vigyáztunk óvatossak voltunk,semmi jele annak hogy baj lenne de azért félek.Ti hogy voltatok ezzel?Nem szeretkeztetek az első 12 hétben?
2011. júl. 24. 12:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem, nem haragszol meg, ha azt írom, hogy -sajnálom, ami történt :(

A válasz pedig : mi tényleg kihagytuk az első 12 hetet, pedig doki szerint lehetett volna, de egyszerűen féltünk. Aztán utána volt egy szép és nyugodt aktus, majd a 15-16 hét körül még egy, amikor éreztem, hogy megmozdult a baba. Onnantól fura volt :S Mára megint maradunk minden más lehetőségnél, a férjem azt mondta, annyira félt, hogy nem meri... Majd baba után.

2011. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló a történetem. Nekem is a 9.hétben lökődött ki a baba, aztán missenab. Két vérzés, most kb 5 hetes terhesség. Mi együtt vagyunk a párommal ugyanúgy, szerintem ne aggódj! Nem amiatt ment el a baba, mert mondjuk sexeltetek!
2011. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!