Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon csunya a fogam de...

Nagyon csunya a fogam de retenetsen felek a fogorvostol mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit csinaljak azzal ha rossz a fogam ki kene huzni de mikor legutoljara voltam dokinal ki uttem a furot a kezebol amivel fogat fur.
2008. júl. 22. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell tőle félni, neki az a célja, hogy rendbe hozza a fogaid. Ha kiütöd a fúrót a kezéből, azzal nem oldassz meg semmit, csak további problémád lesz belőle. Mit értessz az alatt, hogy rossz a fogad? Érzékeny, ráharapásra fáj, spontán fáj, vagy esetleg éjszaka is? Igyekszenek minél tovább életben tartani egy fogat, nem biztos, hogy kikell húzni a tied.
2008. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én addig húztam a fogorvost amíg már nem lehetett a fogam megmenteni letört és ki kellett húzni,koronát kaptam amit nagyon nehezen szoktam meg.Ne félj tőle,csak az érzéstelenítőt érzed utána már bármit csinálhat.Én most már mindíg úgy megyek fogorvoshoz,hogy megnézem az órát és mire a nagymutató a Y-ra ér már kint kell,hogy legyek,mert még vannak utánam és az orvos be akarja még ma fejezni a rendelést.Hidd el nagyon jó érzés mikor elhagyod a rendelőt.
2008. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El kell döntened, megéri-e halogatni a dolgot. Szeretnél-e műfogsort, esetleg foghíjat? Ha nem, akkor csak a fogorvos segíthet:)


Kitalálhatsz magadnak valami jutalmat, amit nem tagadsz meg magadtl, ha túléled:)

2008. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Néhány helyen csinálják már kábításban a fogászati ellátást, azt hiszem nevetőgáznak - is - hívják, keress egy ilyen fogorvost. Esetleg egy enyhe nyugtatót bevehetsz kezelés előtt fél-1 órával, de feltétlenül közöld az orvossal ha így teszel.
2008. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el nehogy a szájsebészeten kösd össze magad mert az rosszabb.
2008. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is nagyon félek a fogorvosttól, sajna meg is lett az eredménye.3 évet vártam vele, a félelmeim miatt, mire a végén a 2 fog helyett 5 fogat húztak, és rá menta amndullámra is.Én is nagyon félős vagyok, hidd el, de el kellett mennem,és hasonlóan éreztem mint te, de nem éri meg várni.Mielőbb csináltassd meg a fogad, ha még csak esztétikai gond is van vele, mert később, lehet hogy már nem csak esztétikai gondod lehet vele.Ne félj, szedd össze az erőd, előtte, mondjuk engem is le kellett kísérni..ne várj vele.sok sikert.
2008. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Győzd le a félelmed hidd el ha most nem mész el később roszabb lesz lehet!
2008. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!