Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a fogorvostól. Mit tegyek?

Félek a fogorvostól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig már el kéne menni, mivel a hátsó fogaim lyukasak, és sokszor fájnak de nagyon félek. Állítólag nagyon rendes pasi, meg sokára ad időpontot.

Ott mit fognap velem csinálni?


2011. szept. 9. 13:05
 1/5 anonim válasza:

Ki fogja húzni,vagy betömi.

Ha betömi,kicsit fúr rajta,és aztán betömi ilyen gyurmaszerüséggel és ilyen kék fénnyel rávilágit és megköt.

Ha kihúzza akkor ad injekciót,vársz 5 percet,és aztán kihúzza.Előtte elküld röggenre.


A legtöbb ember fél a fogovostól,de amúgy nem vészes,csak az a tudat rémiszt el hogy rágondolsz ilyen fúrásra meg ilyenekre de am nem fáj mondom elhiheted

2011. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az elsőnek!

És az orvos mit fog mondani?

2011. szept. 9. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szigorú, azt, hogy miért nem jöttél előbb. Ha nem szigorú akkor azt, hogy nyisd ki a szád, jelezz, ha érzed, akkor leállok.
2011. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne félj!!! Menj el minél előbb!!! Mondom ezt úgy, hogy nagyon elhanyagoltam a fogaimat. Rettentően féltem. Most már-épp tegnap-hangosan röhögve jöttem ki gyökérkezelés után, olyan jókat viccelődtünk a dokimmal. A többiek meg csak néztek,mi bajom van. FEJBEN el kell döntened, hogy nem szeretnél egészségtelen, csúnya fogakkal élni. Aztán keresni egy JÓ fogorvost(roppant nehéz),aztán elmenni. Nekem mindig befújja Lidocainnal a szúrás helyét,így az sem fáj.
2011. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig jó míg nem gyulladt a gyökérnél.Nekem volt olyan gyökérkezelésem is, hogy 2 injekció után se volt kedvem röhögni, mert baromira fájt, de volt olyan is, hogy semmit nem éreztem, tehát nyugtával dicsérd a napot..😀
2022. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!