Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több, mint egy hete van...

Több, mint egy hete van fogínygyulladásom. Mivel gyógyíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Az ínyem az összes fogam körül gyulladt, már a fogaim is fájnak. A bölcsességfogaim is bedurrantak. A számban és az ajkaimon is sebek vannak. Belül afták, az ajkamon apró levedző hólyagok, illetve varr az egészen, ép bőrfelület nincs. Antibiotikumot végig szedtem, nem használt, most vírusra kaptam gyógyszert. A fogorvosok csak ecseteltek, itthonra is kaptam öblögetőket, ecsetelőket, összesen 5-öt. Voltam laborban, eredmény jövőhéten. Lázam van azóta, mióta kijött ez a nyavalya, hőemelkedés alá még nem nagyon ment. Enni nem tudok, csak turmixokat és vizet iszok. Házi praktikákat is próbáltam, de semmi (grapefruit mag olaj, teafaolaj, herpeszkenőcs, stb.). Valami tipp, ötlet, remény? Volt már valakivel hasonló?
2014. márc. 15. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A fogköveidet leszedték? Az szokta okozni a gyulladást.

Hatásos: szódabikarbónás fogmosás, öblögetés, Tantum Verde szopogatás.

2014. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!