Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez az undorító íz a...

Mi lehet ez az undorító íz a számban? (bölcsességfog-műtét)

Figyelt kérdés

3 napja műtötték ki a fogamat, és tegnap óta olyan, mintha a seb felől valami tök undorító íz szivárogna. Megijedtem, hogy gennyedzik, úgyhogy addig machináltam, amíg meg nem tudtam nézni a sebet (az arcom rádagadt a fogsoromra, és van egy enyhe szájzáram, így ez nehéz volt) de így laikusként tisztának tűnik. Legalábbis semmi extra nem csordogál belőle, nem vérzik, nem gennyes...

Rendesen fogat mostam, kímélve a sebet, szájöblítőt is használtam (alkoholmentest) az egész szám friss és üde, de az a takony íz nem szűnik meg. Nem is tudom mihez hasonlítani, kellemetlen-furcsa. De továbbra sem látok gennyedzést, így tanácstalan vagyok.

Valaki esetleg tudna mondani valamit? :S


2014. márc. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a bomló vér és bomló szövetek ízét érzed.
2014. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez normális?
2014. márc. 26. 19:55
 3/5 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám volt mikor kiszedték a bölcsességfogamat, körülbelül 1 hét múltán fog elmúlni ez a savas íz.
2014. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jódos géz helyeznek a seb mellé hogy nehogy elfertőződjön:) gondolom már nincs meg a probléma , csak a későbbi olvasóknak írtam! :)
2015. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valójában gennyes volt de csak akkor tudtam meg amikor lelohadt a duzzanat. Addig nem látszott. Kaptam rá jódos gézt attól elmúlt pár nap alatt. :)
2015. aug. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!