Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire normális dolog hogy...

Mennyire normális dolog hogy még mindig fáj? Már nem merek gyógyszert sem bevenni, mivel csillapíthatnám?

Figyelt kérdés
Délelőtt húzták ki a bal alsó bölcsességfogamat,de még mindig fáj. Sőt úgy érzem hogy már felől is fáj a fogam,lüktet az egész fejem.

2014. márc. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Fájhat,főleg ha hátsó őrlőfogakról van szó. Ilyenkor sérülhet a csonthártya,ami okozza a nagy fájdalmat. Nyugodtan vegyél be fájdalomcsillapítót. A legjobb lenne egy olyan non szteroid gyull.csökkentő,fájdalomcsillapító,mint a Cataflam és társai. Ha még holnap is van ez a lüktető fájdalom,menjél vissza,mert szükség lehet antibiotikumra.
2014. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alcapone386 válasza:
Nekem Cataflam segített. Amúgy amíg be nem gyógyul addig fájni fog. 3-4 napig biztos érezni fogod.
2014. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem januárban műtötték ki a két alsó bölcsességfogam. A jobb alsó a műtét után nagyon fájt, viszont egy Algoflex mellett már el bírtam aludni és gyakorlatilag 2 nappal később már be sem volt duzzadva, semmi baja nem volt. A ballal viszont megszenvedtem, 5 napig szedtem fájdalomcsillapítót mert folyamatosan sajgott. Én visszamentem a dokihoz, mert nem is tetszett, ahogy kinézett meg gennyesnek is éreztem. Írt fel antibiotikumot, amire aztán allergiás lettem de az már más történet:D Hány gyógyszert vettél már ma be? Ha még belefér, éjszakára vegyél be, hogy tudj aludni. Ha meg nagyon nem bírod, akkor menj vissza holnap és kérj vényre kapható fájdalomcsillapítót, azok erősebbek szoktak lenni.
2014. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó én szabályosan csüngtem a Cataflamon, annyira fájt, amikor kiműtötték a bölcsességfogam. Amint letelt a 4 óra, vettem be újat, este meg a falat kapartam kínomban, mivel elfogyott a napi cataflam-limit. Az első 4 nap számomra borzalmas volt és nem csak a fogam fájt, a nyakam és a fülem is sajgott.


Szerintem nyugodtan vegyél be bármit, ami segít neked.

2014. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!