Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas a fogam, voltam fogorvo...

Lyukas a fogam, voltam fogorvosnál, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A héten húzták ki az egyik fogamat,mert be volt gyulladva az ínyem is és fájt 2 napja már.Mondta az orvos hogy menjek vissza 04.07-én a többi fogamat betömetni.Van egy fogam a bal alsó 6-os (őrlő),van a hátulján egy lyuk és most attól félek hogy azt is kihúzzák,meg attól is,hogy újra elkezd fájni mint a másik is.Ugye,most a bal felén eszek és egy kicsit érzékeny evés után.Van okom aggodalomra,hogy ezt is elveszítem?Menjek be hétfőn?Vagy várjak még az időpontomig?

17/F



2014. márc. 29. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha olyan állapotban van az a fogad, hogy húzni kell, az orvos majd eldönti.

Ha lyukas, előbb-utóbb fájni fog.Szerintem várd ki az időpontot. Max, ha nagyon fájni kezd, előbb mész.

2014. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nem fáj csak "be beszélem" magamnak,hogy nehogy fájjon-nehogy fájjon és a végén nehogy tényleg elkezdjen :/
2014. márc. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!